Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Átlagos (vagy kicsit jobb)...

Átlagos (vagy kicsit jobb) festő tíz óra munkával meg tud keresni 70. 000-80. 000 bruttót naponta (Budapesten, vagy Szolnokon, vagy Debrecenben)?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 16:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan ha jönne a proli festő és mondaná, h 20 ezer a munkadíj naponta

-pofon vágnám

-ráküldeném az adóhatóságot

és amikor kimegy ez az ingatlan hullám és jön egy válság ismét, visszahívnám, h fesse ki a wc-t 1500Ft-ért, aztán munka közbe kirúgnám a létrát alóla és haza zavarnám.


Én amúgy milliomos vagyok, de úgy csináltam amikor saját lakást újítottam 2 külön lakásnál is, h barátaimmal kifestettük. 5 nap, kényelmesen. Elbeszélgettünk közbe és szép lett pedig gletteltünk is. Nevetségesen könnyű kifesteni amúgy. Stukkókat is mi rajtuk fel, a sarkoknál volt gond de végül összejött.

Van olyan jogász nő ismerősöm, aki magánál kifestett. Sőt ha belegondolok, annó Anyukám is festett egyedül házat pedig elismert értelmiségi.

Persze van aki sokat fizet és nem csinálja meg maga de abból kevés van és az összes festő olyanhoz akar menni.

2019. szept. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
#21: ez nem a viccccc kategória! Csak vigyázz nehogy erősebb legyen! :)
2019. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!