Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova érdemes külföldön kiköltö...

Hova érdemes külföldön kiköltözni?

Figyelt kérdés

Angol nyelven tanulok és valamennyire beszélem is szóval egy kicsit az lenne a cél, hogy beszéljenek ott Angolul.

De igaziból csak érdekel hol van lehetőség, jó munka, megélhetés, lakások, időjárás stb. Ahol le lehet élni egy életet vagy legalábbis sok időt kint lenni.



2019. szept. 29. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Hollandia. A kontinensen is az egyik legfejlettebb civilizáció. A magyar hozzá képest a kanyarba sincsen
2019. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Viszont albérletet rohadt nehéz találni, viszont házat már egy Pesti lakás árából vehetsz falun, ott szinte minden faluhoz autópálya vezet. 100-150 ezer EUR egy ház, amit azért össze lehet vetni a magyar árakhoz is. A fizetések 5x a Magyar hoz képest. Én a magyar fizetésem 2,5x tudom felrerakni minden hónapban, túlóra nélkül.
2019. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hollandiában hollandul beszélnek nem? Van esélyem ott, esetleg felvenni 0 nyelvtudással? Meg azért jól is akarom érezni magamat és ha senkivel nem tudok beszélgetni, semmit nem értek meg a boltban, kiírva is minden kínai nekem akkor nem hiszem annyira bejönne a hely :(

Mert tetszik amit írsz és nagyon jó de nem tudok erről még eleget :/

2019. szept. 29. 11:18
 4/13 anonim ***** válasza:
És nehéz olyan hollandot találni, aki nem beszél angolul. A tél nem olyan rohadt hideg mint otthon, a tél közepén a nap csak kevés ideig süt, nyáron jóformán nincs éjszaka.
2019. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Munkahelyek 100% elvagy angollal, a boltban viszont nem mindenki beszél angolul, mivel sok 14-16 éves dolgozik a boltban, akik még nem tudnak idegen nyelvet
2019. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, ezek ilyen apróságok amik fontosak mint a vásárlás vagy akármi. Elgondolkodom ezen...

Még érdekelnek a tippek a többi országról.

2019. szept. 29. 11:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt a pár kifejezést kell megtanulni amivel tudsz Vásárolni, annyi holland elég a kezdetekben. De jobban tisztelnek, ha beszélned a nyelvüket
2019. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Eddig csak egyetlen ember írta az összes választ.


Jártam párszor Hollandiában, de ott sem láttam kolbászból font kerítést.

Magyarul, ha nincsen ütős szakmád, akkor ott is csupán a nyomor szintjén tengődnek az emberek.

2019. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez igaz de nyilván ugyan azzal a munkával vagy csak munka stílussal ami legyen egy betanított egyszerű munka, szerintem külföldön többet lehet keresni és az életszínvonal is jobb.

Akár az adó kisebb, a kaja a lakhatás vagy így bármi ami magában foglalja az életet. A minimálbér a fejlődési lehetőség, feljebb jutás a ranglétrán stb. gondolom nem kell kifejtenem. Én ezt keresem

2019. szept. 29. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, szakma nélkül ott is meg vagy lőve
2019. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!