Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Új családi házba mennyibe...

Új családi házba mennyibe kerül a gázbojler beszerelése?

Figyelt kérdés

Az utcában van a gáz, tőle kb. 15m-re lenne a fürdőszoba.


Mennyibe kerülhet kb. egy gázbojler beszerelése?


Gázbojlereket látok 100e Ft-ért.


De nem tudom h. ehhez kell-e kémény, vagy pedig elég a fal oldalán levő kivezetés.


Mennyibe kerülhet még a papírmunka, a gáz a telekre való bevezetése?


Köszi bármi megközelítő értéket :D



2019. okt. 4. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:

pontosabban ÁTFOLYÓS gázbojlerre gondoltunk, mivel talán logikailag olcsóbb lenne az h. ha csak a tényleges melegvízfogyasztás lenne felfűtve, nem pedig egy adott mennyiség állandó jelleggel, pl.: 150L..


köszi

2019. okt. 4. 15:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontos árakat a szolgáltató és a kivitelező tud mondani, itt csak dobálózni lehet a száz erekkel hogy mennyibe kerülne.

Plusz kérdezz meg egy gáz szerelőt, mert én úgy tudom ez a fali kéményes kivezetés már régóta nem engedélyezett (szerencsére)

Hozzáteszem csak egy átfolyós vízmelegítőért hót felesleges beköttetni a gázt száz ezrekért, egy villanybojler is bőven megtenné a feladatát.

2019. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bakker,nagyon nehezet kérdeztél.Csak meleg vízért nem érdemes a gázt beköttetni.(Erre jó a villany bojler is ).Ez is annyiba kerül,mintha kondenzációs kazánt szereltetnél .Ehhez kémény sem kell .

Hogy a szolgáltató mennyiért teszi kerten belülre a gázcsonkot,és hogy ennek mi s menete,mennyit kell rá várni,azt csak ők tudják .

2019. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mindentudó99 ***** válasza:
Mikor a kerdést olvastam az jutott eszembe hogy mivel fogsz vajon fűteni. Mivel új ház. Ha gázzal akkor nem kell külön bojler. Ha meg csak fürdéshez kell bojler azért tènyleg felesleges behozatni a gázt. Pénzkidobas.
2019. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!