Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elromlott hűtő, ti mit tennétek?

Elromlott hűtő, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A mai nap elromlott a 15 éves hűtőnk.

Egyedül élek, három kicsivel így sajnos csak a saját fizetésemre számíthatok, viszont az csak 15.-en lesz, addig meg egy hét van.

Tele a fagyasztó hússal... étellel a hűtő.. hová tegyem őket?

Sajnos hűtő táska nincs.vagy hasonló.

Nincs senki akihez"ideiglenesen". át vihetnem... illetve ha belegondolok mindegy lenne, ha vihetnem valahova, ugyanis mindennap főzök...azt is hűtőbe teszem..

Valakinek valami ötlete?

Köszönöm szépen


2019. okt. 8. 20:44
 1/10 anonim válasza:
64%
Nagy zabálás, a többi kuka.
2019. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
A fagyasztott húsokat le kell sütni és zsírral befedni, így sokáig eláll (régen is így csinálták). A zöldségeket legjobb lenne valakinek odaadni, legalább nem megy kárba. Esetleg ha van valaki extra jófej, akkor kifizeti neked az átvett zöldségeket.
2019. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Vagy esetleg fizetés előleget nem tudsz kérni?
2019. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Csak van egy rokon, szomszéd, kollega, munkahelyi hűtő, ahova be tudnál pakolni.
2019. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szomszédok, alattad, fölötted lakók - nem tudnak besegíteni?
2019. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy kedves szomnszéd biztos segít. Én is segítettem amikor a felettem lévő fiatal nőnek tönkrement a hűtője. Minden fagyasztott dolga az én fagyasztomban volt amíg meg nem jött a hűtője. Természetes, hogy ilyenkor segít az ember, főleg ha gyerek is van.
2019. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Hűvösebbek az éjszakák,a mélyhűtött dolgok addigra nem romlanak meg, és amit le lehet sütni...
2019. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudok kölcsönadni fizetésig, és csak a 80%-át kell megadni, ha tuttira megígéred, hogy visszaadod.
2019. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
De elsősorban szerelőt hívnék azonnal!
2019. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk bármelyik elektronikai áruház ad már 10%-os önrész (valahol még önrész se kell) mellett kamatmentes hitelt.

Magyarán besétálsz a legközelebbi áruházba a kezedben egy munkáltatói igazolással, és veszel részletre egy hűtőt.

2019. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!