Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan megoldás ami TÉNYLEG...

Van olyan megoldás ami TÉNYLEG eltunteti a penészt a falakrol, és nem csak felületesen?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Hipó+újra festés.

Utána pedig megelőzni a penészt.

Nekem bevàlt, mióta figyelek rá nincs penész.

De ha ugyanúgy megy tovább minden, akkor elő fog jinni

2019. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

És mit csinálsz, hogy megelőzd?

2019. nov. 6. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Lehet nem igaz, én csak halottam egy ismerősömtől akinek ilyen problémája volt (pince),hogy lehet kapni olyan festéket amibe penész irtó vagy valami hasonló van keverve.Állítolólag neki bevált.
2019. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

"Van olyan megoldás ami TÉNYLEG eltunteti a penészt a falakrol, és nem csak felületesen?"

Az okot kell megszüntetni! Kenhetsz rá bármit, ha a penészedés oka megmaradt akkor előbb-utóbb újra elő fog jönni.

2019. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Lehet a festékbe gombaölő adalékot keverni, de ott párolog a szobádba, és lebomlása után újra ott a penész; az is csak időleges.

Az okot kell megkeresni és megszűntetni, mint írták. A sok nedvességet, magas páratartalmat, és, hogy ne legyen harmatpont a falaknál.

2019. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a falon lévőt, hanem a lakásban található összes gombát is elpusztítja pl. egy ózongenerátor kb. 30 perc alatt.

Viszont az okokat meg kell szüntetni, mert később újra megjelenik majd a penész.


(Nekem is van itthon ózongenerátorom.)

2019. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!