Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen a 4. emeleten lakni...

Milyen a 4. emeleten lakni egy négyszintes panelban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Mármint melyik része?
2019. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg lépcsőt kell mászni, mert lift nincs. Ha lapostetős, akkor be is ázhat, nyáron meg rohadt meleg.
2019. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Én laktam 10-en, zárószinten. Nem volt meleg, a redőny csodákra képes. Most az 5-en alkom, zárószinten. Itt nincs lépcső, de közel 30 vagyok, hagyj ne okozzon ez még gondot. A tető nem ázik be, annyira van meleg, mint előtte a családi házunkba volt
2019. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó! Ne nevettess már, hogy a zárószinteken a redőnyökkel kizárod a hőséget egy panelban?! Te sem gondolod komolyan. Még az alsóbb szinteken sem, elég egy hetes hőség nyáron és átmelegszenek a falak, a tető, szóval minden. Nincs az a redőny, ami segítene ezen.
2019. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk jó a szigetelés, így nem olyan borzasztó meleg nyáron, szóval ez mellékes szerintem.

Előny, hogy világos, bár ez fekvéstől is függ.

Hátrány a sok lépcsőzés, a régebbi típusoknál még nem volt divat négy emeletre lépcsőt húzni. Szóval nincs az, hogy leugrom a szeméttel vagy a boltba, mert külön edzés.

Előny, hogy max falszomszéd van, így kevesebb a tipikus panelgond, zajongás.

Hátránya, hogy te viszont felső szomszéd vagy, úgyhogy oda kell figyelni, ha nem akarsz állandó balhét (én mindig azon görcsölök, hogy egyszer feljön az alsó szomszéd a macskarally miatt :D).

Hátránya, hogy a csodás központi szellőzőből a felső lakásokban csapódik le minden - bagószag, hètvégi ebéd (nálunk pl az alattunk lakó sz×rás közben bagózik... kétóránként... merő füst a fürdő...)

Előnye, hogy felső szint lévén nem jár el az összes szomszéd az ajtó előtt.

2019. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Liftet* csak sikerült nekem is elírni...
2019. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Hát pedig próbáld ki. Ugyanolyan meleg van, mint bármely más szinten. Laktam már 10 emeletes panel szinte mindegyik szintjén, a zárószinten szerettem a legjobban. Felesleges olyanba beleokoskodnod, amihez gőzöd sincs
2019. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Unokatesóméknál nyáron klímával is 26-28 fok van.
2019. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Úgy próbálták már, hogy be is kapcsolják?
2019. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk le van szigetelve a ház, nyáron nincs meleg, légkondit kétszer ha bekapcsoltuk. Télen pedig a radiátorokat sem nyitjuk meg nagyon.
2019. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!