Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék felvenni takarítónőt...

Szeretnék felvenni takarítónőt heti rendszerességgel. Mivel ez egy bizalmi állás, és idővel egyedül szeretnénk hagyni szereltetnék be pár kamerát azokba a helyiségekbe ahol vannak értékesebb tárgyat. Mennyire sértem ezzel a személyiségi jogait?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 20:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*tárgyak
2019. nov. 20. 20:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhívod rá a figyelmét, akkor semennyire. Ha nem hívod fel, akkor alaposan.
2019. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont ez lenne a lényeg, hogy ha lopás van barmi történik tudjam bizonyítani. Bár abban igazad van ha tudja, hogy van kamera talán nem történik semmi.
2019. nov. 20. 20:44
 4/13 anonim válasza:
100%
Szolsz neki rola, normalis ember megerti...csak irjon ala papirt hogy tud rola
2019. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

"Mivel ez egy bizalmi állás,..."

Leírtad: bizalmi állás és neked nincs bizalmad. (személy szerint én megértlek) így ne tarts takarítónőt!

Életemben nem voltam takarítónő, de biztos nem járnék hozzád dolgozni.

Viszont volt idő, amikor nekem is szükségem volt háztartási segítségre, akkor leinformálható személyt kerestem, mások ajánlásával és soha nem volt semmi probléma. Ékszereket, pénzt amúgy sem tárolunk elől, a 40 éve takarításból élő falusi asszony meg nem fogja elrabolni a tévédet, számítógépedet vagy kirámolni a bőrgarnitúrádat.

2019. nov. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem tudod értelmezni a "bizalmi" szót.

Amúgy szólsz neki hogy van kamera, és kész.

2019. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Én takarítottam külföldön, és biztosan nem mentem volna hozzád. És nem a kamera miatt. Ismerem az ilyeneket.
2019. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez miért borít ki Titeket, hogy egy ismeretlen vad idegen emberben nem bízok meg?

Ti szó nelkül otthagynátok valakit?

2019. nov. 21. 11:40
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk a családban a nagypapámhoz jár takarító, és igen otthagyjuk szó nélkül.

Ha szállodába mész, ott is bekamerázod a szobát, vagy viszel magaddal minden cuccot, ha éppen elhagyod a hotelt x időre? :D

2019. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan azért kell megbíznod benne, mert beengeded az életedbe. Az nem baj, ha van kamera egy házban, de csak emiatt csináltatni magyon gáz. Egy takarító a munkáját végzi, amiért fizetsz, miért lopna? Aki meg lop, azt a kamera sem fogja visszatartani. Én olyan értékes tárgyakat láttam kint, hogy szerintem a házad nem kerül annyiba és volt 5-6-7 szobás házam, volt hogy vibrátorokat meg egyéb privát dolgokat hagytak elöl, és annyira leszarták látom-e. Egész nap egyedül voltam.
2019. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!