Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházi közös képviselő...

Társasházi közös képviselő (aki nem is ott lakik) jogosan zárja le lelakatolt sorompóval az osztatlan közös tulajdonban lévő területet úgy, hogy nem ad az ott lakó tulajdonosoknak lakatkulcsot?

Figyelt kérdés
Kérésemet ez ügyben megtagadta,a lakat általam való eltávolítása esetén feljelentéssel fenyegetőzik.Normális ez?Köszi:Egy ott lakó tulajdonos
2019. nov. 22. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen nem. Attól hogy kk semmilyen joga nincs, két tanúval odamennék egy fém fűrésszel, és lekapnám a lakatot.
2019. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan milyen területet zárt le és milyen indokkal?
2019. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom jó pénzt kaphatott vkitől ezért az akcióért.
2019. nov. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Kérdésből semmi nem derül ki. Gondolom lezárta a villanyfogadót teljesen jogosan és te sírsz mert életveszélyes módon ott tartottad a 15 éve nem használt kerékpárodat meg 3 doboz újságot.
2019. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Kedves" 4-ik!Nyugodj meg,nem vagyok az a sírós fajta! Amúgy a társasház hátsó udvaráról van szó,azt zárta le sorompóval,lakattal.Indoklás:Ha ki van nyitva és-vagy kiadja a lakatkulcsot,boldog-boldogtalan oda fog parkolni.Felújítási munkálatok folynak nálam,könyörögnöm kell h kinyissák azt a sorompót (építőanyag,satöbb).Mondtam ha nem ad kulcsot az ÉN (mi) sorompómhoz (feltételezem anno az is a közös költséget terhelte) ami az ÉN (mi) területem JOGOS használatát megakadályozza,leverem az Ő qrva lakatját onnan!Válasz:Akkor feljelent!Hát jelentsen.Én meg majd lezárom az ő bringáját az én lakatommal.De ha le meri venni!Feljelentem! :D Nincs tudatában annak h ő itt "csak" alkalmazott?Már bocsánat,de nem én vagyok érte.Épp fordítva,nem?
2019. nov. 23. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Másoltasd le a kulcsot magadnak.
2019. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Félreértettél.Kinyitja,de nem adja ki a kezéből a kulcsot :D
2019. nov. 24. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi ideje van, ott vár míg végzel? Kérd el naponta,ha megunja, lemásolod a kulcsot.
2019. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon záratta le? Ezt csak úgy magától nem teheti meg. Magától semmit sem tehet, amennyiben nincs erről közgyűlési döntés. Követeld rajta, hogy mutassa meg azt a közygűlési jegyzőkönyvet ahol megszavazták a lakók azt, hogy a közös terület lezárásra kerül és mutassa meg, hogy hol van szabályozva az a kérdéskör, hogy kinek lesz oda kulcsa. Amennyiben nem tudja ezt megtenni, mégis milyen indokkal tenne feljelentést? Üdv egy társasházkezelő cég tulajdonosa.
2019. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!