Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel 10. emelet?

Panel 10. emelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

!!!!Fúrás, szomszéd, liftbedöglés és beázáson kívül!!!!

Tudnátok nekem írni előnyöket és hátrányokat arról, hogy ha én most egy panel lakás 10. emeletére költözök? :)

Köszönöm



2019. nov. 28. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem a mostani lakóhelyemen, de máshol egy kb. 5000 lakásos lakásszövetkezet vezetőségi tagja voltam és éppen a műszaki dolgok tartoztak a feladataim közé. Ott is voltak külsőben leszigetelt épületek. Minden lakótömbnél a fűtés általában 25%-kal olcsóbb lett.

Ha beázik a tető, ill. más probléma adódik, addig kell zaklatni a közös képviselőt, amíg meg nem javítják!!! Azért bízta őt meg a társaság, azért választották őt meg, azért kapja a jutalmát, hogy a lakók érdekében MAXIMÁLISAN eljárjon!!! Ha nem teszi, azonnal le kell váltani, beperelni, kártérítést követelni tőle! Van felelősségbiztosítása? Ha nincs követeljétek meg tőle, és ha nem akarja megkötni - távozzon! Vonjátok felelősségre az ellenőrző bizottságot is, hogyan ellenőrzi a panaszok megoldását, miért tűri a beázások (vagy más lényeges panaszok) elodázását a közös képviselő oldaláról!

2019. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!