Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Neumann János Egyetem...

A Neumann János Egyetem Homokbányai Kollégiuma milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy aki ebben a kollégiumban lakik, annak mi a véleménye a koliról, mennyire tetszik neki, hány ágyas szobák vannak, rendesen elfér e ilyenekre lennék kíváncsi.



2019. dec. 6. 17:19
 1/3 brendon39 válasza:
Nagyon jó
2020. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

Privátban tudok küldeni képeket egy szoba + fürdő & wc kombóról.

Egy blokkban két két ágyas szoba van. Wc és fürdőszoba zuhanyzóval, közöttük a közös rész, ahol van a közös hűtő.

Fűtés rendben, nyáron tetőtérben szar, de ennyi a baj vele igazából. Vannak közösségi programok, egy csillagos konditerem, pingpong terem, zongora terem. Netet személyre szólóan kérheted (routerrel készülj). Étterem is van az egyik épület aljában. 16k havonta ha államis vagy. A másik kolija a sulinak ehhez képest fos.:D Szerintem mindent leírtam!

2020. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tényleg van zongora és pinpong terem? 1 éve kolis vagyok ott, de ezt nem tudtam xD
2023. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!