Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Briggs motoros kapálógép...

Briggs motoros kapálógép motor cseréje?

Figyelt kérdés

Jó napot!

Az lenne a kérdésem, hogy kB 4 éve nagyon jó áron(10000huf) jutottam egy rota géphez amin Briggs & stratton quantum40 es motor van ami most megadta magát! 2 szerelő is nézte... Kérdésem az lenne, hogy milyen motort lehet rá venni (nem értek hozzá de a cserét megoldom) típus lóerő érdekel esetleg link ahonnan rendelni lehet. Nem napi használatra kB egy évébe 3-4 alkalommal használom ezért nem akarok 100ezreket rakölteni.

Köszi a válaszokat!



2020. márc. 28. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen szerelők ezek,az enyémet teljesen felújitotta.Lebeszélt 1 új megvételéről,feléből meg lehet úszni.Minden kapható hozzá.
2020. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a "Kert-motor "alkatrészekre .
2020. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Veszel ugyan olyat. Vagy Hondát. Nekem is tönkrement pár éve a Briggs. Hondát vettem rát. Ugyan az a felfogatás. Akkor volt 70 körül kb 4 éve
2020. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmire gondoltam vagy ez nem jó hozzá?

2020. márc. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!