Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szolgálati lakásban laktam...

Szolgálati lakásban laktam kiskorú lányommal, ki kell költöznünk. A Pápa Városi Önkormányzat nem tud (? ) számunkra ún. önkormányzati lakást biztosítani.

Figyelt kérdés
Pedig több olyan lakásról tuduk, melyek évek óta üresen állnak.Ki tudna segíteni?
2008. nov. 22. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
a mi sztrynkat tudom mondani..anyäm sem kapott amikor kicsi gyerek voltam lakäst,kiraktak mnket!mehettünk volna az utcära!anyäm feltört egy önkormànyzati lakäst,és abban huztuk meg magunkat,voz és äram nélkül.igy järtam én iskoläba:(,tanultam,és teltek a napjaink:(.ez volt az utolso megoldäs amit tehetett anyukäm,mert szo szerint kiraktak az utcära.bizott benne hogy legaläbb igy lakäshoz jutunk majd valahogyan.nem igy történt.tvbe is bekerültünk a helyzetünk miatt sajnos,és ez ältal jeletkezett egy ember aki feajänlotta a lakäsät egy ideig.2 évig voltunk és ,és anyäm visszaköltözött az anyäjähoz.akkor még én is ott laktam velük..häl istennek,és külföldön lakom,boldog vagyok a pärommal és a kisfiammal,anyukämnak is van normàlis munkäja,férjhez ment de sajnos azota is az anyjäval lakik.nem kapott lakäst sehogysem.megvetem pär dolog miatt öt,hiszen sok dolog nem igy alakult volna akkor ha nem baltäz el makacssägäbol pär lépést.mindegy.rendezödtünk a lényeg ez,és sok sikert nektek!:(:(
2008. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolónak: nem látok semmi tragikusat abban, ha valaki együtt lakik a szüleivel. A kérdezőnek is csak ezt tudom tanácsolni. Én magam is a szüleim házában lakom 36 évesen, sőt az öcsém is itt van feleségestül. Sokkal több helyünk van, mintha bérelnénk valami kis másfélszobás lyukat (hitelre vásárolni és eladósodni egy életre nem vagyok hajlandó), és a szüleinknek is jobb, mert nem egyedül kell fenntartaniuk a hatalmas házat.
2008. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:
100%
én úgy tudom,tére nem lehet kilakoltatni-törvény van rá.-és a tél itt van!
2008. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yuda ***** válasza:
73%
*télre
2008. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A polgarmesternek van fogadooraja, menjel be hozza, es beszelj vele. Mondd el a korulmenyeteket, es kerdezd meg hogy mi tevo legyel!
2008. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nos a lényeg az,hogy semmilyen körülmények között nem rakhatnak ki titeket a lakásból, sem télen, sem nyárom a kiskorú gyermeked miatt!!!Erre törvény van!!!Csak akkor rakhatnának ki titeket,ha lenne a kezükben egy befogadó nyilatkozat valamelyik családtagodtól,hogy a kiskorú gyermekedet befogadják saját tulajdonú lakásukba!!Gondolom ilyen nem adtál nekik!Én a helyedben azt csinálnám,hogy ha ténylegesen ki akarnak pakolni,mármint ott állnak meg ilyenek...kihívnám a rendőrséget!!!De jó ötletnek tartom,ha tényleg nincs hova mennetek,mondjuk szülőkhöz vagy ilyesmi,hogy segítséget kérj valamelyik tv csatornától...hátha bejön:)Előző reagálónak is jó az ötlete,hogy menj be a polgármesteri hivatalba és reklamálj!!!Ezt nem tehetik!

Remélem segítettem és szorítok értetek!!!

2008. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!