Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A ruhakat ha kimosom nem...

A ruhakat ha kimosom nem erezni rajta az oblitot, kek silannal mosok es Arielt hasznalok. Valakinek valami tipp hogy mit csinaljak hogy erezzem az oblitot? Vizlagyitot is hasznalok

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán fordítsd meg!

Ariellel mossál és kék Silannal öblíts!

2020. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten 3x kiírják ezt a kérdést. Hozzászokott az orrod, azért nem érzed.

Ne akarj több öblítőthasználni, mert majd allergiás leszel. Mégiscsak vegyszer és a bőröddel érintkezik a ruha!

2020. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Mi ez az öblítőszag mánia?

Az öblítő szerepe, hogy semlegesítse a ruhákban maradt mosószert, nem pedig a testszag eltüntetésére, illatfelhőben húzzuk magunk után.

Az igazán elegáns emberek nem bűzlenek öblítő szagtól, ez proliszokás.

2020. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tök hülyeség, senkinek sem tud ennyire hozzászokni az orra. Annak idején én is tettem ki ilyen kérdést, ezt aválaszt kaptam ...


Közben rájöttem, hogy a mosógépem programja szar, és rosszkor szívja be az öblítőt.. Tulképp összekeveri a mosógporral és a végén egy 3x vízzel öblített ruhát kaptam.


Kitapasztaltam, hogy mikor kell az öblítő a gépbe, és így már jó. Először csak mosóport teszek bele, és amikor 30 perc van hátra a programból, akkor öntöm bele az öblítőt. Így jókor használja fel, és máris illatos a ruha.

2020. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy illatos ruhásszekrény nem proliszokás, egyáltalán nem arról van szó, hogy illatfelhő magunk után, hanem kellemes illatú ágynemű, függöny, lakás...


Ha ez nem lenne fontos, akkor illatmentesek lennének az öblítők. Senki nem a testszagot akarja eltüntetni vele, jézusom.. :D

2020. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!