Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen földszinti lakásban lakni?

Milyen földszinti lakásban lakni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Laktunk egy régebbi építésű 4 emeletes téglaház földszintjén. Tényleg jó, hogy nem kell lépcsőzni (lift nem volt), mi mindig sokat vásároltunk pl üdítőt, ásványvizet, és csak megálltunk autóval a kapu előtt (persze csak kis időre, másik kocsi meg nem is jöhetett ki, akit feltartunk, nem belső udvaros volt a ház), max pár perc alatt bevittük a holmit, nem kellett vele szenvedni. Hűvösebb is volt valóban és nem kellett ugye az alattunk lakóval foglalkozni.


Hátrány, hogy télen hidegebb, mert nem fűt ugye alattad senki, pinceajtó csapkodás, garázsajtó csapkodás, bejárati kapu csapkodás és ugye mindenki elmegy a lakásod előtt. Meg tényleg vannak, akik a kapu előtt bent állnak meg rihegni-röhögni, kiabálva dumálni, mintha ott nem zavarnának ugyanúgy másokat, mint egy fenti lépcsőfordulóban. Ezt sosem értettem.

Illetve ez már csak egy vicces személyes megfigyelés, de miénk volt az 1-es lakás, és valahogy az összes ember (pizzafutár, szórólapos, új postás, csomagkézbesítők stb), aki nem tudta, kit keressen, hozzánk csöngetett be. Vonzó lehet az 1-es gomb :)

2020. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

"télen hidegebb, mert nem fűt ugye alattad senki"

Én olyan helyen is laktam földszinten, ahol alattunk volt a hőközpont, amit direkt padlófűtésként éltünk meg, folyton meleg volt a lakás. :)

2020. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

"Vonzó lehet az 1-es gomb :)"

Nálunk ugyanezt csinálták folyton a 3-assal. :)

2020. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

"üdítőt, ásványvizet, és csak megálltunk autóval a kapu előtt ..., max pár perc alatt bevittük a holmit, nem kellett vele szenvedni"

Mi nem is bevittük, hanem feladogattuk az ablakon. :)

2020. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én is az ablakon szoktam beadogatni a dolgokat. :D


Én is 1-ben lakom, és direkt nem köttettem be a kaputelefont. Az előző tulaj mondta, hogy állandóan hozzá csöngetett be mindenki.

2020. júl. 21. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!