Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A gyerek megunt játékait hová...

A gyerek megunt játékait hová tudom elvinni?

Figyelt kérdés
olyat irjatok légyszi ahol már leadtatok ti is,vagy bizti tudjatok,a Vöröskereszt se vesz be mindent.egyszer akartam adni ruhákat,de nem rongyokat!és nem kérték.
2010. aug. 1. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Helyi önkormányzet, gyermekjóléti hivatal, gyámhivatal, ovoda bölcsöde.Ha nagyon jó állapotban vannak, biztosan örülnek neki(k)
2010. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha van a közeledben óvoda/bölcsőde, akkor beszélj a vezetőjével, mutass egy pár megtisztított játékot, szerintem szívesen elfogadja a többivel együtt.
2010. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a Máltai Szeretetszolgálatnál. Ott állítólag sokkal rugalmasabbak (és több mindent elfogadnak) mint a Vöröskeresztnél.

Nem hinném, hogy az önkormányzat foglalkozna ilyenekkel, óvoda, bölcsöde pedig higiéniai okokból nem veheti át. Nagy valószínűséggel a gyermekjóléti és a gyámhivatal csak az akciós idejükben veszi át.

Vagy ha tudod karácsonyig tárolni, akkor karácsony előtt mindig gyűjtenek abban az "egy cipősdoboz szeretet" akcióban is, meg más akciókban is.

2010. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

BAZ megye árvíz sújtotta területire például.


De ne önkormányzatnak vidd, hanem a védőnőket hívd fel és hozzájuk juttasd el, ők tudják, hova kellenek majd. És általában el is jutnak a célba, önkormányzaton keresztül nem biztos. Mi így csináljuk, tapasztalat alapján.


Vöröskereszt, máltai egykutya, vagy nem kell az adomány nekik (mi is jártunk így), vagy csak egyfelé viszik. Nekünk sokan szóltak, hogy az adományok (csak a miénk több teherautónyi volt) magyarokhoz legtöbbször el sem jutottak.

2010. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A Máltainak van egy családotthona ők is tudják hasznosítani. Mi a közeli bölcsinek adtuk le, ami olyan volt, illetve most az oviba.
2010. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én a védőnőhöz adom le a kinőtt ruhákat. Ő személyesen ismeri a családokat, tudja, kinek van szüksége rá. Játékokat még nem adtam.
2010. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Budapesten az Erzsébet híd lábánál található a nagycsaládosok szövetségének az irodája. Ők mindent elfogadnak. Már többször vittünk játékokat, ruhákat, mindent. Bepakoltam egy nagy zsákba, elvittem nekik.
2010. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Vöröskeresztes vagyok, játékokat azért nem fogadunk el, mert nem ez a dolgunk, más a feladatkör... azt pedig, hogy külföldre visszük, kikérem magunknak! oviban, bölcsiben szívesen látják. gyermekotthonokba is be viheted.
2010. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!