Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg létezik, hogy valakine...

Tényleg létezik, hogy valakinek odaadom ingyen a telket és ő ingyen épít nekem rá?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag drágább telekről van szó, én szeretném eladni (22 éves, egyetemista lányként nem akarok a nyakamba venni egy építkezést). Viszont a szüleim mondták, hogy miért nem adom oda egy kivitelezőnek a telket, hogy építsen rá egy többlakásos társasházat, és akkor a telket utólag fizetné ki, egy lakással. De ilyen tényleg van?


Ez miért érné meg bárkinek? Hiszen akármennyire is társasházi lakás, az mégis többet ér, mint egy üres, gazos telek.


2020. aug. 6. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%
akkor szabadulj meg tole ha ennyire nem kell neked. de ha olyan nagy akar a helyi tsznek is kiadhatnad, ha olyan helyen van ahol termelesbe vonhatnak (bar nem tudom ez mennyire lenne legalis, a mi falunkban siman megcsinaljak)
2020. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én biztos nem merném megkockáztatni. Rengeteg ilyen cég szokott csődbemenni, vagy jön a semmiből egy válság, mint most a koronavírus, és annyi az egésznek. Ha tényleg hatalmas a telek, az nagyon értékes, mert ritka a jó tágas, nagy telek. Inkább add el jó pénzért, vagy tartsd pár évig, és majd építesz te rá.
2020. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!