Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MTD Fűnyíró probléma, mi...

MTD Fűnyíró probléma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap tankoltam 10 liter 100-as benzint a MOL kúton, majd bele tette a fűnyíróba a benzint. Egy darabig ment (gondolom a régi még bent volt a karburátorba) majd elkezdett fulladozni, illetve feketén füstölni.


Az alábbiakat cseréltem / tisztítottam:


A karburátort szakszerűen tisztítottam, a levegőszűrőt is.


Új membránt kapott.


Új szabályzó rugót kapott.


Új gyergyát kapott, szikra van rajta.


A gyújtórészt megfelelően pontosan beállítottam.


A tömítések rendben vannak.


Olaj szint jó.


Mi lehet a probléma?


Nehezen indul! De ha elindul, tolásnál ingadozik a járata, gyakran fekete füstöt add ki. Sőt állandóan leáll. Amit észrevettem, hamar melegszik.


Mégegyszer írom, a fent leírtakat cseréltem, tisztítottam és a probléma fennáll.


Van egy gyanúm hogy a benzinnel van valami gubanc, bár a fűkaszával meg elment a benzin probléma mentesen.


Valaki???



2020. aug. 27. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
43%

Azért füstöl,mert olaj jut a hengerbe.Az pedig a kartelből jut oda.Egy idő után már nem lesz jó az olaj szint sem .

Nem a benzinnel van a gond,ez a véletlen egybeesés a hiba megjelenésével.Lehet az is,elkoptak a dugattyú gyürük,netán az egyik eltörött. Az igazság az,semmilyen MTD gyártmányt nem szabad megvenni.Nem véletlen nem használtam a márka szót.

2020. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!