Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lenne egy mini studió...

Ha lenne egy mini studió lakásotok, akkor ágyat vagy kihúzható kanapét tennétek bele?

Figyelt kérdés

Szerintetek a kényelem fontosabb es legyen normális ágy? Vagy a jobb kinézet miatt dontsek a kihúzható kanapé mellett?

Mit gondoltok?


2020. szept. 20. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha saját használatra kell, akkor ágy.


A kihúzható kanapék vendégágynak jók, de mindennapos használatra kb. alkalmatlanok.

Kényelmetlen, erősen kompromisszumos megoldás...

2020. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt,en is ezen gondolkodtam. Raadasul elegge hatfajos is vagyok.

Sajat hasznalatra lesz

2020. szept. 20. 10:33
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha kicsi a hely, akkor lehajtható ágy a praktikus.
2020. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkodtam, de ha belegondolsz, a lehajthato agy “alatt” nem lehet semmi, max egy ures ter, igy barmannyire is praktiusnak tunik, szerintem mindennapos hasznalatra nem a legjobb
2020. szept. 20. 11:06
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

De el lehet pakolni lefekvés előtt.

A kinyitható kanapé alvásra alkalmatlan, a rendes ágy meg rengeteg helyet foglal.

2020. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Emeletes ágyat.
2020. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Én is a lehajtható - szekrényágy - mellett voksolnék.

Kivitelezésében lehet masszív, deréknál-vállnál nem osztott és jó esetben a szekrény elé amúgy sem pakolnál.

Picike lakásnál még elmegy az egyszemélyes heverő, ami elé teszel egy dohányzóasztalt, 2 fotelt, 2 puffot és akkor egy kényszerű megoldásként ülőgarnitúraként is funkcionál, ... de azért valljuk be, optimális esetben nem alszik az ember mindig egyedül és roppant kényelmetlen tud lenni 80 cm-en ketten szorongani, amikor már nem vagy elfoglalva.:)

[link]

2020. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
7-es vagyok és még eszembe jutott, hogy a szekrényágy nagyjából 1,2-1,5 méterre lóg túl a szekrényen, mivel a szekrény mélységében indul. Ennél gazdaságosabb helykihasználás kevés van.
2020. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Irány az IKEA!
2020. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szerintetek akkor is a lehajthato agy a megoldas ha EXTREM kicsi a hely?

Itt tenyleg pici helyre gondoljatok, tehat en nem tervezem ugy, hogy barkit is idekoltoztetnek, vagy csaladot alapitanek. Ez egy egyszemelyes lakas ez 100%

2020. szept. 20. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!