Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lenne egy mini studió...

Ha lenne egy mini studió lakásotok, akkor ágyat vagy kihúzható kanapét tennétek bele?

Figyelt kérdés

Szerintetek a kényelem fontosabb es legyen normális ágy? Vagy a jobb kinézet miatt dontsek a kihúzható kanapé mellett?

Mit gondoltok?


2020. szept. 20. 10:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

[link]


Peldaul ha ezt megnezitek, ott van az agy, na mar most ha ez lehajthato lenne se tennek ala semmit, mert nyilvan nem fogok oda ala egy asztalt vagy barmit bepakolni, hogy akarhanyszor aludni mennek, at kelljen “rendeznem” a lakast..ilyen esetben szerintetek meg mindig a lehajthato agy a logikis?

Amugy koszonom a valaszokat, sokatsegitenek!

2020. szept. 20. 12:28
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor építs galériát.
2020. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#11

Gondolkodj el rajta, hogy ahogy a képen is, egy különálló ágy nonstop helyet foglal, tehát kerülgetheted egész nap.

A nyithatós ülőgarnitúra kényelmetlen és szintén helyet kell neki biztosítani lefekvéskor (asztalpakolás, stb)

A szekrényágy egy mozdulattal kinyitható, pakolnod sem kell előtte és teljesen kényelmes.

2020. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

De legalább el tudsz menni előtte, nem kell átmászni rajta.

De tökmindegy, neked semmi nem jó.

Akkor vegyél egy kinyitható kanapét, és nyavajogj hogy fáj a hátad..

2020. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De en nem kinyithato kanapet akarok hanem agyat😀
2020. szept. 20. 12:56
 16/19 A kérdező kommentje:
De ez nem kerulgetes, siman elferni mellette ott a kepen,nyilvan ha az agy es a fal kozott fel centi res lenne azt mondanam tok igazatok van, de ilyen mereteknel szerintem nincs szo kerulgetesrol 😀
2020. szept. 20. 12:57
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért nekem mókás, hogy pici helyről, meg helykihasználásról beszélsz és végig egy csatahajó méretű ágy mellett kardoskodsz!:D

Egyértelmű, hogy ezt szeretnéd, akkor miért született a kérdés?

Erről többet mondani már nem lehet, mert csak önmagunkat ismételnénk, tehát ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz!

2020. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtetted hogy a képen nem egy mini stúdió lakás van, hanem egy 37 nm-es, ami minimum kétszer nagyobb egy mini lakásnál...

Te szerintem még nem is jártál ekkora lakásban, csak álmodozol.

2020. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom,milyen stílusban gondolkodsz és mennyit szánsz rá,de én szétnéznék a kifejezetten alvásra szánt nyitható kanapék között. Pl a Cardonál gyógyászati segédeszköznek minősülő kanapé is van és te választhatsz alvófelületet. Most nem jut eszembe a másik márka ami talán olcsóbb és ugyanerre specializálódott.

[link]

2020. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!