Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottam már másoktól, hogy...

Hallottam már másoktól, hogy almaecetet szoktak inni vízzel naponta és fogytak tőle. Nektek mi a tapasztalotok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni és már nem tudom, hogy csináljam. Sokan mondták, hogy így lehet fogyni csak félek tőle, hogy a gyomromat marná vagy valami bajom lenne tőle. Nem szeretnék sokat fogyni így nem hinném, hogy sokáig csinálnám.
2010. ápr. 24. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
így nem fogsz fogyni. lehet hogy segíti az emésztést de ihatod te liter számra csak ettől nem fogsz fogyni. Hogy mit kell csinálni? naponta sokat mozogni és figyelni az étkezésre.
2010. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vigyázok rá mit eszek és napi több órát sportolok. Nem szeretem azt, ha megmondják mit egyek ezért nem szeretek fogyózni ezért gondoltam inkább erre.
2010. ápr. 24. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, hogyha megmondják mit egyél, akkor talán ezért nem fogsz soha lefogyni. Koplalni nem kell, sőt etkinszezni meg 90 napozni sem kell, csak egy normális étrendet kell összerakni.
2010. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam, de elég gáz íze van. Mindenesetre 3 hónapig ittam minden étkezés előtt egy pohárral, de nem ment le több kiló, csak amikor biciklizni kezdtem.
2010. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább igyál citromos vizet. az almaecet szétmarja a beled, jo gyomorfekélyed lehet tőle, szar az íze, stb.
2010. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

almaecetes étel fogyasztását MÁS ÉTEL MELLÉ cukorbetegeknek szokták ajánlani, mert segít visszafogni a vércukoremelkedést.

de hogy fogyasztana?!

2010. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az almaecet nem engedi lerakódni a zsírt. én régóta iszom, nem tudom, hogy az is segít-e, mert ezt csak úgy mellékesen iszon a fogyókúra + mozgás mellé.

egy evőkanálnyit kell tenni egy pohár vízbe, és evés előtt meginni.

én utána is szoktam. engem nem mar. az ecet nagyon egészséges, szép lesz az ember bőre tőle, és ezen kívül már számtalan jó hatása van.

én szeretem az ízét is, a vízben elkeverve olyan, mint egy enyhe limonádé.

2010. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is tavasszal ezt iszok, én egy pohárral egy nap, higítva vízzel.

én pl. azért, mert az almaecet egy másik hatása, hogy értágító.

2010. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Amellett, hogy egészséges, a cukrokat se engedi felszívódni, enyhe vízhajtó hatású, tehát tisztít, és még finom is! :)
2010. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

úgy látszik egy a lényeg.

fogyni nem fogsz tőle, de viszont jó sok előnye van ha iszod:)

2010. ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!