Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen sötétítőt használjak...

Milyen sötétítőt használjak kicsi ablakra?

Figyelt kérdés
A szobámban 2 ablak van, az egyik kb 40x100-as, tehát elég kicsi. A gond az, hogy alváskor nagyon érzékeny vagyok a fényre és szeretném ha nem jönne be rajta. Gondolom redőnyt nem készítenek ekkora ablakra, a függöny, reluxa és roló pedig nem simul az ablakkeretre, és engem az azon az 1 centis résen beáramló fény is zavar. Mit csináljak?

2020. okt. 30. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsalugáter esetleg? Az szerintem mérettől függetlenül megoldható, de nem vagyok szakértő, bocsi ha hülyeség. :D
2020. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Plafonsin plusz a Diegoban én ilyen függönyt vettem.

[link]

2020. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Black-out függönyt vegyél, vagy ha nincs ekkora méret, akkor anyagot vegyél és körbeszeged. Nagyon jól sötétít.

[link]

2020. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 40cm a legkisebb redőnyméret ami még megoldható, szóval ha nem kisebb az ablak (külső káva) akkor elvileg megoldható.
2020. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem pont ez a válasz a kérdésre, de ha egyik opció sem válik be, akkor alvómaszk is jó. Én azzal alszom, könnyen megszoktam és teljesen kizárja a fényt.
2020. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!