Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a medence vizével?

Mit kezdjek a medence vizével?

Figyelt kérdés

A szomszédságban van néhány kisgyerek és összedobtunk egy kisebb medencére. Semmi extra, csak egy kb. 170*60 cm-s felfújható medencéről van szó.

Nem pisilnek bele a skacok, éjszakára letakarjuk, kiszedjük belőle a bogarakat...tisztán tartjuk. De a gondunk az, hogy menetrend szerint 2-3 naponta iszonyatosan bebüdösödik, poshad a víz.

Mit tudnánk tenni vele, hogy ne kelljen egy héten 3szor leengedni? (Hiszen így horribilis víz elmegy, és lesz vízszámla rendesen)


2011. jún. 28. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vegyetek nagymedencébe való alga elleni és fertőtlenítő tablettát.
2011. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy kell! A strandokon szerinted leengedik hetente 3-szor? Venni kell algaölő, klórtablettát és nem lesz poshadt!
2011. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ez komoly?? Klór tabletta és algaőllő...nem logikus??
2011. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vízforgató van benne? Mert ezeket a vegyszereket csak vízforgatóval ellátott medencébe szabad beletenni. Egyébként meg itt csomó jó dolgot leírnak: [link]


Itt a gyakorikerdesek-en ajánlotta valaki hasonló problémával küszködőnek, én is így találtam rá. Érdemes végigolvasni.

2011. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mellesleg: igen, komoly... és abszolút nem logikus. Én nem értek hozzá. Képzeld le, te meg a harangöntéshez nem értesz. Ez van.


Naná hogy nincs benne vízforgató. Mint írtam vettünk egy szimpla medencét, ennyi.

2011. jún. 28. 11:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Az oké. De nyilván azt már megfigyelted, akár egy vázánál,hogy ha víz van benne, akkor az egy idő után megposhad. Azért ez nem atomfizika!:)ű

Szóval kell bele tenni valami vegyszert!

2011. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést....... hát nem logikus?
2011. jún. 28. 11:51
 8/12 anonim válasza:
Semmi extra nem kell bele csak 2 flakon hipó és kész nem lesz büdős és algás sem. Én is így csinálom.
2011. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
vágod gondoltam mielőtt valaki vesz medencét tájokozódik is...:D
2011. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vágom! Te meg azt vágod ugye, hogy 3 ezer forintos vacaknál nem érdeklődik rá az ember, hogy milyen sokezerforintos szűrő meg miarák kell bele. :D
2011. jún. 28. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!