Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha egy...

Mit szólnátok hozzá ha egy ilyen panelházban élnétek? Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kaptam egy másfél szobás panel lakást a szüleimtől ami eleinte jó választásnak tűnt, igényesen fel is lett újítva meg szépen fel lett szerelve, viszont semilyen hangszigetelés nincs benne. Konkrétan mindent lehet hallani, a normális emberi beszélgetésen át tényleg minden apró neszt. Állandó lépészajok, gitározás, tv nézés, függönyhúzás, fingás, a csobogó pisilés hangja, veszekedés, de még azt is ha a kanapén mocorog valaki. A vizesblokkon keresztül konkrétan ordítozás nélkül beszélgetni tudok az alattam és felettem lakóval is. Aztán persze van barátnőm is akivel hetente többször találkozunk és szexelünk is ami néha elég hangos. (Természetesen ami halk itt az is hangos) Aztán amikor telefonálok vagy beszélgetek(normális hangerőn és nem ordítozva) este akkor rendszeresen felkopog az alattam lakó illetve feljelentéssel fenyeget. A többi szomszéd is ilyen mentalitású és többségében öregek. Úgy érzem nincs magánéletem és egy perc nyugtom sem.

2021. márc. 16. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyenben élek ház mit szóljak hozzá sokan élnek ilyenbe. Ugyanúgy ugyanazokat hallom, amiket leírtál. A panel ház az ilyen. Örülj neki, hogy kaptad a szüleidtől, én örültem volna neki, ha ilyesmit kapok.
2021. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel csak a fiatalok 90 százalékánál vagy jobb helyzetben, sokan nem fognak megsajnálni. :D Olvass utána a lakáson belüli hangszigetelési technikáknak, rakj le szőnyegeket stb
2021. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ötven éves panelban élek és semmi ilyen gondom nincs. Rgyedüli ami pokoli, ha valaki felújít.
2021. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hangszigetelési megoldások. Szerintem 6-800ezer biztos lenne és pl a wc-ben a csöveknél azért terjedne a hang, de a többi részén nyugodtan lehetnél. Vagy add el, költözz családi házba.
2021. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Jelentsen fel. A rendorok kirohogik. A tobbedik ilyen teves jelentgetesre majd szepen birsagot fizet.


Hivj hangosabb baratokat nappalra. Hadd tudja meg,milyen,amikor hangoskostok.

2021. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

En a helyedben eladnam.

A panel aran a kozeli faluban kapsz kerteshazat.

En is laktam tarsashazban ugyhogy tudom mirol beszelsz. Miota kertes hazban vagyok azota nem hallom a szomszedaim, csak akkor ha az utcan, udvaron vannak de ez minden haznal igy van, kivetel ha tanyan laksz :)

Viszont hogy mit csinalnak a hazukban azt nem hallom soha.

2021. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Add el! ...aztán költözz olyan helyre, amit előtte alaposan megfigyelsz!

Célszerű olyan időpontban menni lakást nézni, amikor feltételezhetően már otthon vannak a családok és zajlik az élet.

2021. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Panelban én sem szerettem lakni. Most is áthallatszanak zajok, de engem pl. kifejezetten megnyugtat valahogy, hogy élnek körülöttünk, nem zavar. Mondjuk biztos számít, hogy normális szomszédaink vannak, így nem üvöltöznek, mosnak, vagy porszívóznak hajnali kettőkor.

Mondjuk szexelni pont szoktak, dehát istenem...

2021. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

Érdekes elképzeléseid vannak az együttélésről.

Te zavarhatod a többi lakót, de ők legyenek rád tekintettel.

Igazi panelproli hozzáállás.

2021. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó te szerintem kb. az öregasszony szintjén lehetsz. Kb. úgy élek itt mint egy kisegér, de ezt inkább nem részletezném. A többi válaszadóval egyébként egyet értek, sejtettem, hogy nagyjából 3 tábor lesz és az igazat megvallva le kell szarni mindenkit úgy ahogy ők is leszarnak engem. Élje mindenki a saját életét és kész. Azóta vettem füldugót és egy fülvédő pántot, lényegében ki tudom vele zárni a többi lakót. Tanuláshoz, alváshoz ideális. Ha meg valakinek problémája van jelentsen fel kopogjon nyugodtan attól még ugyanúgy fogom dugni a csajomat, beszélgetni, telefonálni is fogok.
2021. márc. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!