Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hová költöznétek inkább?...

Hová költöznétek inkább? Miskolc, Gyöngyös vagy Hatvan?

Figyelt kérdés

Indoklást is szívesen olvasnék.

Fiatalok vagyunk, gyerekvállalás előtt állunk és inkább családi házban gondolkozunk.



2021. márc. 29. 17:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
76%
Munka szempontjából nem mennék Borsod megyébe. Mindenhol van c-type. Ha Gyöngyösön elkerülöd a durandát, akkor nem lesz gond. Gyöngyös mellett lakom egy kis faluban. Jobban szeretem Gyöngyöst mint Hatvant, mert Gyöngyösön van sok kikapcsolódási / szórakozási lehetőség, Hatvanban kb. semmi nincs. Na meg Gyöngyös mellett itt a Mátra, úgyhogy Gyöngyös. :D
2021. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én Miskolcon is lakok és Gyöngyösön is lakok és dolgozok. A munkáltatóm Hatvanban van. Mindhárom város jól ismerem. Hatvanban nem laknék, egyszerűen nekem az otthon érzéséhez a hegyek hozzátartoznak. Gyöngyös otthonos kis város, minden megvan benne (kivéve a jó helyi közlekedést és postahivatalok száma a város méretéhez kevés bosszantóan) ami egy nyugisabb élethez kell. Amennyiben a kulturális, zenei vagy egyéb programok fontosak össze sem hasonlítható egyik Sem Miskolccal. Én úgy döntenék, hogy hol van nekem megfelelő munkahely, hol több a fizu és ezekhez viszonyítva (pláne ha gyereket terveztek) hol lakik a tágabb családom. Gyerekkel nem árt ha van segítség, ha szükség lenne rá.
2021. nov. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!