Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes a fűnyírókést tovább...

Érdemes a fűnyírókést tovább köszörülni? Illetve ez miért van?

Figyelt kérdés
Agrimotor 1300w fűnyíromhoz 36 cm kés kell. Mivel már a mostani késen olyan deformálódott így rendeltem egy újat. Az újal annyi baj van, hogy rövidebb a gyári vágóél. A mostani késemen 10cm a vágóél. Az újon csak 6 cm. Viszont lehet az eredetin is ennyi volt csak én tovább köszörültem, már nem emlékszem. A másik kérdés, hogy hiába 36cm a kés a neten 36.5cm. De mikor itthon lemértem az újat az is 36cm. Tudom a fél centi nem sok, de szerintem azt a fél centit már le kellett volna köszörülni, ugye ahogy a ház egyenetlen talajon mozog.

2021. ápr. 22. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nincs értelme hosszabb vágóélt köszörülni, mert úgyis főleg a kés vége dolgozik, meg ott legnagyobb a kerületi sebesség. Illetve még élezéskor is figyelni kell a kiegyensúlyozásra. Fél centi dolgot nem értem, mert azt írod, hogy ténlegesen 36 centi, akkor meg lehet elírás a neten
2021. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A késnek úgyis csak a vége éri el a füvet.

Utánna már le van nyírva.

2021. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen 36cm, de a neten mindenhol 36.5cm. Lehet akkor tényleg elírták.
2021. ápr. 22. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!