Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a szomszédotok,felhúzni...

Ha a szomszédotok,felhúzni egy mobilházat az üres telkére zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Szóval vettem falun egy lényegében üres telket(egy romos kis vályog ház volt rajta) amit elbontottam.

A telket gyönyörűen rendbe tettem.


Utca front felöl is szép kerítést csináltattam.


Szóval mindkét oldalon,de az egész utcában is gyönyörű szép újépítésű házak vannak.


Eleinte arra gondoltam,hogy rendbe hozom a telket ( amit meg is tettem) és majd haszonnal tovább értékesítem.


De nagyon megtetszett a környék és arra gondoltam,hogy egy kis 4 évszakos mobilházat veszek rá ( mostanában nagyon jó pofák vannak)és kvázi egy hétvégi háznak használnám.


Szóval zavarna,ha ilyen szomszédotok lenne?



2021. júl. 25. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha kapnál rá építési engedélyt, akkor nem tehetek ellene semmmit, tehát elnézném.
2021. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha betartod a jogszabályokat meg a helyi építésügyi rendeletet senkinek egy szava nem lehet.
2021. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De cseles a kérdésed, amúgy nem zavarna.
2021. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem zavarna.


Amúgy ha a régi házat nem engedéllyel bontottad el, (tehát papíron létezik), akkor húzz fel a helyére egy téglaházat, kb ugyan akkorát mint a régi volt, illetve kb ugyan olyan alaprajzút.


Akkor szerintem senki nem fog problémázni.


De szerintem a mobilház se rossz csak szerintem nem tartós.

2021. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem zavarna, de az igen, ha a szomszéd nem tudna helyesen írni/beszélni.
2021. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A 4-es valaszolo megoldotta a problemad!!
2021. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindentudó99 ***** válasza:
#4 Jó lenne de mindíg van egy jelentgető
2021. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azelőtt ezek a kerekeken guruló kocsiházak (mobilházak) nem voltak engedélykötelesek. Ha változott, arról nem tudok, de valóban a helyi önkormányzatnál érdemes erről érdeklődni.

Valamint a szolgáltatóknál, hogy milyen feltételekkel kötik be egy ilyenbe a vizet, áramot,...stb


De az eredeti kérdésre válaszolva, engem nem zavarna, hogy a szomszédom ilyet tesz, különösen, ha azt még izléses formában is teszi, pl. így:

[link]

2021. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a romos vályog nem bántotta a szemüket, akkor ez sem fogja.
2021. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

a két oldalt mikor keríted? Ki van mérve amúgy? Tudom, csak jobbról kell keríteni, de ha adsz magadra akkor a bal oldalt is keríted(kimérés után, a későbbi viták elkerülésére...meg a kutyák ne szaladgáljanak össze-vissza.


Amúgy nem szólhatok semmit, ha megtartják a tűztávolságot...abba nagyon bele lehet kötni.

2021. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!