Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni szemétégető...

Mit lehet tenni szemétégető szomszéd ellen?

Figyelt kérdés

Többször rászóltunk már, mert mindenféle lomot hazahord, a fémet kiveszi belőle, a műanyagot meg elégeti.

Természetesen este, hogy ne legyen feltűnő a fekete füst, de attól még fojtogató bűz van az egész utcában.



2021. aug. 27. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Ne vessz össze a szomszéddal mert pokol lesz az életed. Semmit. Figyelmeztetlek. Nem jó ötlet . Ne szólj neki többet. Este amúgy is aludnod kéne nem nyitott ablaknál. Én a szomszéddal nem vagyok hajlandó foglalkozni bármit csinál mert a legjobb dolog amit manapság csinálhat az ember az a nyugalom ! Szeretnéd,hogy mikor alszol ő átmenjen hozzád? Hát nem mert vannak ilyenek és ez nem egy horrorfilm . Majd a valóság lesz ez ha tovább magyarázol neki.
2021. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak átjönne! Foghatnám valamire, amiért nyomorékká verjük.
2021. aug. 27. 12:24
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
nem kicsit beteg vagy. Ilyen dologért ezt tenni. Azonnal menj el orvoshoz !
2021. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Fogy a türelmem mostanában. Születésnapot tartottunk legutóbb a kertben, hát nem akkor gyújtotta meg a szemetet? Úgy kellett bevinni a gyerekeket, rendesen kaparta a torkunkat. Nesze neked jó idő.

Gondoltunk már arra is, hogy ellopjuk a ház elől az utánfutóját, amivel hordja a lomot, de még minket sittelnének le.

2021. aug. 27. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
#2-esnél a pont. Az intelem tökéletes.
2021. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
köszi hatos. Én csak megpróbáltam mindenkit figyelmeztetni ,hogy ezt ne csinálja. Nem hiszem,hogy minden nap gyomorideggel fekszik le a kérdező szóval ha ezt folytatni akarja akkor lesz ennél rosszabb is mint a gyomor ideg. Hirtelen felindulásból való emberölés meg nem jó ötlet ha neked átlag az életszínvonalad vagy annál jobb. Ha szegény az ember akkor mit veszíthet. Őszintén semmit ha átlag vagy az átlagnál jobban él az illető akkor el kell kerülni a feszkót. Hányszor volt már nekem olyan,hogy összevesztem valakivel kő keményem . Bele akartam vágni a fejét a falba ,de hát ha az a pöcs nem üt meg akkor én fogok veszíteni ezen így lenyugodtam. Használni kötelező az eszedet a mai világban !
2021. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Itt mindenki hülye?


Még a szemétégető szomszédot kell sajnálni?

TILOS szemetet tüzelni.


Jelentsd a jegyzőnél, ő majd intézkedik.

2021. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én azt írtam mi lehet ebből a konfliktusból ! Te vagy a hülye mert nem tudod értelmezni mit pötyögtem le neked is!
2021. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
En is azt mondom hogy jelenteni kell a jegyzonel,menjen ki tanyara ahol nincs szomszed,ott egessen a bolondja.
2021. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!