Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban, vagy családi...

Társasházban, vagy családi házban laktok, ill. szerettek/szoktatok kirándulni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatom, hogy aki lakásban él, általában annak van igénye inkább a kirándulásra, míg aki családi házban lakik, annak gyakran kevésbé.

2021. nov. 2. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Társasházban lakok, és szeretek/szoktam kirándulni.
Társasházban lakok, és nem szeretek/szoktam kirándulni.
Családi házban lakok, és szeretek/szoktam kirándulni.
Családi házban lakok, és nem szeretek/szoktam kirándulni.
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki lakásban lakik, annak muszáj "kirándulni", ha friss levegőn akar lenni. Nincs kerti munka, vagy nem lehet csak úgy kiülni enni, olvasni, bulizni a kertbe.

Ilyen szempontból nyilván nagyobb a kirándulás igény a lakásban lakóknál, különösen akkor ha a munkájukat is zárt térben vegzik.

Aki nincs kint eleget, szellemileg és fizikailag is hanyatlásnak indul.

2021. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Családi ház, szeretek, de ritkán szoktam, kevés az időm rá, főleg egesz napokra elmenni.
2021. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tàrsasban élek és utàlok kiràndulni. A csaladom huszon ev alatt megutaltatta velem.
2021. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Családi házban élek, ami -gyakorlatilag- pont úgy van kialakítva mint egy nyaraló, így kirándulni nem járunk, viszont sokat sétálunk.

Kirándulás helyett viszont gyakran utazgatunk a világban.

2021. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Családi ház, egy hegyoldalban. Kinézünk az ablakon és hív a természet, szeretünk kirándulni. Szerencsére ezt úgy tudjuk megoldani, hogy kilépünk a kapun és szinte már kirándulunk is. Nem kell hozzá kocsiba ülni.
2021. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!