Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fabrikett jó tűzifa helyett?...

Fabrikett jó tűzifa helyett? Lehet ilyet használni kandallóba valamint ég olyan szépen mint a fa?

Figyelt kérdés

Fát akartam rendelni, de senki nem szállít kalodával úgy hogy szépen a kalodát letegye a kertben, átemelve a kerítésen egy emelővel. Ahhoz meg nincs kedvem mint pár éve, hogy leborítja a ház elé és be kelljen pakolni.

Obiban láttam fa brikettet és elvileg nincs benne semmi káros anyag de nem tudom jó megoldás lenne e a fa helyett.



2021. nov. 6. 16:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Tényleg és a fabrikett hogy ég, mert van alternatív fűtés is és nyaralóról beszélünk. Tehát télen keveset vagyunk lent és a kandallót leginkább a látvány miatt akartuk. Ma beszéltem a wood o2 gyártójával és tulajdonképpen azt mondta, hogy fa brikettet ez esetben ne vegyek nagy tételben, mert az izzik és nem ég. Azt javasolta, hogy maradjak a fánál és vegyek kis kiszerelésben brikettet és este amikor lefekszem azt tegyem rá mert tovább ég.
2021. nov. 10. 20:21
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha lefojtod akkor csak izzik és füstöl, mint mármi más tüzifa.

Ha adsz neki huzatot, akkor nagy lánggal ég, mint mármi más tüzifa.

2021. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
60%
A brikett is ég, szépen lángol
2021. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Értem köszi, mindenesetre kipróbálom aztán meglátjuk.
2021. nov. 11. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!