Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban másokat is idegesít,...

Panelban másokat is idegesít, ha a szomszéd nem túl praktikus időpontban tölti meg kajaszaggal a lakást?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy valahol mindenkinél bejön a szomszédoktól a szag általában.


Na mármost ha a szomszéd ilyenkor, azaz éjjel 10-12 táján nekiáll valami nagyon illatozó ételt főzni, akkor én ezt nagyon nem értékelem.


Tudom milyen ez a létforma, én is rá voltam már szorulva a későn főzöm-mosom-takarítok életvitelre, de ennyire durván más albiban nem telt meg a lakás ezekkel a szagokkal.


A WC-nél jön be amúgy, és nyilván ha a szomszédok vennék a fáradságot és becsuknák minimum a WC ajtót főzés közben, akkor nem jönne fel ennyire a szag. Bár a konyhaajtó becsukása meg a saját érdekük is lenne, hiszen nem telne meg az ő lakásuk sem a szaggal, de hát kinek mi. Még azt is kinézem, hogy az ablakot sem nyitja ki éjjel főzés mellett...


Itt szerencsére van szagelszívó, és nekem van is rá igényem.


Arra viszont nyilván nem kérhetem a tulajt hogy legyen WC felújítás, mert az eredeti megoldás miatt jönnek át a szagok ennyire sajnos. A sima falemezen van 2 lyuk, hogy lehessen nézni a vízórákat, ott meg minden beszivárog akadály nélkül.



2021. nov. 20. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A lakótársad bunkóságának köze nincs a szomszédok ételszagához.
2021. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de minden szag a WC-ből jön, ami zavar, azért írtam a példát. Sokat nem ér a csukott ajtó. 🤣
2021. nov. 21. 22:03
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Akkor húzzál az erdő szélére lakni
2021. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez aztán az értelmes komment, na szia :)
2021. nov. 21. 23:52
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Nyápic vagy. Aki nem tudja elviselni, hogy az ember (is) büdöset szarik az lakjon egyedül.
2021. nov. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%
Ha ennyire kényes kisasszony vagy, akkor tedd meg, hogy vásárolsz magadnak egy családi házat, vagy egyedül bérelj lakást, esetleg egy tanyát. Normális panellakó nem bírsz lenni, pedig ez ezzel jár. Attól még, hogy te szétfújod a légfrissítőket, megsúgom, ugyanolyan büdös a tiéd is.
2021. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!