Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 37ezer Ft csak ételre hónap...

37ezer Ft csak ételre hónap végéig?

Figyelt kérdés

sajnos most ebben a hónapban sok volt a kiadásom és emnyi maradt csak élelmiszerre a következő fizetésig (12. 10.)

egyedül élek és mindenféle anyagi támogatás nélkül, nem is akarok a kölcsön spirálba keveredni hisz aztán meg azon idegeskednék, hogy tartozok a szomszèd Jani bácsinak és szégyellném is magam, valahogy megoldom egyrdül csak félek

ha csak napi háromszor eszek úgy elég lesz ez az összeg?

bár nem tudom mit kéne reggeliznem pl ilyen kevés összegből vagy mit vihetnék a munkahelyemre (3 műszakban dolgozok) 22 éves lány vagyok egyébként bár ez nem olyan fontos információ

a főzés terén sem vagyok valami profi (mivel anyukám nem foglalkozott velem soha ezért magam tanultam sok mindent)

gondolkoztam azon is, hogy mivel egyedül élek hozathatnék mindig étteremből levest ès másodikat majd a következő hónaptól (ezer valahány forint egy ilyen menü)

eléggé kétségbe vagyok esve pedig tudom, hogy ennél rosszabb helyzetben van sok ember..



2021. nov. 22. 03:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
18 napra? Bőven, ha másra nem kell költeni. Egy teljes hónapra is elég, ha nem vagy 140 kiló.:)
2021. nov. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

"mit kéne reggeliznem pl ilyen kevés összegből vagy mit vihetnék a munkahelyemre"

Közértben és piacon kell vásárolni, és kilóár alapján választani.

Lehet venni tejet, kenyérfélét, vajat, felvágottat, tojást, mindent, ami 2000 Ft/kg alatt van, és minél olcsóbb, annál jobb. Gyümölcs, zöldség, gyümölcslé, konzervek, savanyúk, tejtermék.

2021. nov. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
csak 64kg körül mozgok és nem is vagyok nagyétkű
2021. nov. 22. 04:10
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Ebbe még néhány kajarendelés is belefér.
2021. nov. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
22%
SZÉP kártya smafu a munkahelyeden? Mert azért az nagy segítség. Nálunk, mióta van, mindenki abból étkezik. Így nem a készpénzt költjük ételre. Max a reggelit vesszük abból.
2021. nov. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Bőven elég,egy-két kajarendelés is belefér,ahogy írták.
2021. nov. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ötös válaszoló: igen, sajnos smafu..

de akkor hogy osztanátok fel? mert írtátok, hogy kajarendelès is belefér

2021. nov. 22. 06:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a bonyolult? A pénzedet (37 000) elosztod a napok számával (18)

2000 Ft-nál többet nem költesz egy nap. Ha ebbe belefér a környéketeken egy kajarendelés, akkor megrendeled, a maradékból megoldod a vacsit-reggelit.

Ha nem fér be, akkor főzöl. Elsősorban az otthon már meglévő alapanyagokból, kipótolva pl. tejföllel vagy egy darabka kolbásszal, mittudomén, te tudod, mi van a kamrádban és mit tudsz/akarsz/szeretsz megenni.

Meg lehet oldani, de az tény, hogy lazac és libamáj nem fog beleférni.

2021. nov. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Inlább tanulj főzni. Egy rendelés árából két napi ebéded megvan. Màris spóroltál.
2021. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek..

Nem tudom,mennyire használható a link.

2021. nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!