Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Önkormányzati lakás igénylés?

Önkormányzati lakás igénylés?

Figyelt kérdés
Százhalombattán élünk a párommal, van egy kislanyunk és úton van a kistesó. Sajnos albérletben élünk, jelenleg nincs lehetőségünk saját házat venni, ezért gondoltam arra hogy pályázni kéne itt önkormányzati lakásra, de sehogy sem találok ilyen hidetest. Hogyan megy ez? Be kell menni az önkormányzatba kitölteni valamit? Mennyi idő mire hozzá lehet jutni egy ilyen lakashoz? Valaki járt már sikerrel ? Kerhetek tapasztalatokat? Köszönöm szépen

2021. dec. 2. 22:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hűha micsoda válaszok :D Tudom régi kérdés de hátha idetéved még valaki és látja! NEM csak cigányok kapnak,NEM csak sok gyerekesek.Sok a buta válasz. Nem vagyok cigány ,1 gyermekem van,dolgozom.Nem kaptam lakást ,,kintről" de a családok átmeneti otthonában kaptam esélyt. Ott lehúztunk 2 évet. (Aki rendesen fizet ott bent,van bejelentett munkahelye,szépen neveli a gyermekét legyen 1 vagy több ) az automatikusan kap egy lakást 2-3 év múlva.Felújítottam,beköltöztünk. Igaz éves hosszabbítás van,de rendesen fizetek, így nem fognak kirakni..sőt..ha évek múltán is így marad,akkor megkapom határozatlan időre. Szóval ez sem igaz ,hogy nincs már ilyen.

És nem...olyanok itt nem kapnak lakást,akik nem dolgoznak és szaporodnak a családiért. Minden város,kerület más. Ismerőseim (fiatal házaspár) is kaptak kintről,mert igaz a várólista hosszú volt,de előttük kb csak azért adták be a kérelmet,mert lusta dögök és azt hiszik alanyi jogon jár nekik mert sok gyerekük van és egészséges emberként nem tudnak elmenni dolgozni

2023. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!