Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyennek tartjátok Veresegyhá...

Milyennek tartjátok Veresegyházat? Közlekedés és úthálózat, terek, parkok, oktatási intézmények, kikapcsolódás, szórakozás, munka,bevásárlás, egeszségügyi ellátás, ügyintézés szempontjából mennyire jó város? Vélemények a városról?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor 3-4 éve utoljára otthon voltam olyan érzésekkel hagytam ott, hogy végre kapok levegőt. Mármint, olyan volt mintha heringek lettek volna körülöttem. Zsúfolt már napközben is. Elképzelni nem tudom mi lehet most, mert már akkor is katasztrófális volt a reggeli és délutáni közlekedés. Költöztetik be folyamatosan az embereket, de a város már rég nem bírja ezt a tömeget. Az iskolákat sem mondanám a legjobbaknak, kettőben is voltam régen, tesóm is egy másikban járt, egyiket sem szerettük igazán. Biciklizni lehet, az jó. Sétálni is lehet, ha szeretsz a napon sétálni, mert a fákat kivágják. Van strand ahova soha nem mentem le, mert nem az én stílusom, szóval arról nem tudok mondani sokat. Tónál se voltam sokat, de egyébként az a rész kellemes. Más park nincs a városban, fontosabb Bélának a házak építése, mint a parkok építése. Van játszótér pár helyen és kész. Ügyintézés katasztrófális, érdemesebb Gödöllőre elmenni a kormányablakhoz. Egészségügynek ott a Misszió, szerencsére szinte soha nem kellett oda mennünk néhány felmérésen kívül. Én összességében szerettem, de sajnos a végére már kezdett elegem lenni sok dologból. Most külföldön élek.
2022. júl. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!