Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kijön a kárszakértő minden...

Kijön a kárszakértő minden esetben?

Figyelt kérdés
Az aegonnál vagyunk most és csötörés volt a fürdőben tegnap jelentette a férjem ,majd hivnak...Az otptől nem jöttek ki soha felhivtuk,2nap mulva számlán volt az összeg,Aki aegonos azoknál mi a tapasztalat,hogy zajlik a továbbiakban?
2010. szept. 8. 10:11
 1/3 Biggus Dickus ***** válasza:
Telefonon felajánlanak egy kártérítést, amit ha nem fogadsz el, kijön a kárszakértő. Ha addig meg kell kezdeni a helyreállítást, csinálj fotókat.
2010. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 8 éve volt velük dolgom. Szintén csőtörés. Megkérdezték a telefonban, hogy mennyire becsülöm a kárt, mert 200e felett jönnek ki. Mondtam ,hogy sok múlt századi bútorom van, szerintem több, ezért néhány nap múlva kijött egy pasi. nagyon rendes volt, mondta az egyiknél, hogy ez ha kiszárad, olyan lesz, mint régen, de azért megítél rá 40 e Ft-ot. Az elázott műszaki cikkeket nekem kellett bevizsgáltatnom, hogy javítható-e vagy megjavíttatnom és beküldenem a számlát, amint az megérkezett hozzájuk, utalták is a pénzt.
2010. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...kb.mennyi idő még jelentkezik a kárszakértő a bejelentés után?
2010. szept. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!