Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen esetben...

Mit lehet ilyen esetben tenni? Minden szomszéd ki van akadva, mégsincs megoldás?

Figyelt kérdés
A 3 házzal odébb lakó embernek bárányai vannak, és rengeteg patkány. Mostanába az összes szomszédhoz átjárnak, megölik az állatokat. Reggelre nálunk is. Már mondták neki szép szóval, hogy vigye ki innen a bárányokat, de semmi. Feljelentették, de annyi bárány van, hogy még lehet a faluban bent is tartani. -.- Beengedtek a kertjébe egy kutyát, 3-t intézett el, és ő kapott kártérítést. Felgyújtották a szalmáját, 1 millió a kár, de nem hajlandó elvinni őket. A legszebb, hogy valamelyik nap, egy néni kint járt az udvaron sötétben, látott valamit, lehajolt megnézni, és megharapta egy dög. Na mit lehet ilyenkor kezdeni? A mérget már rendesen kikerülik, és a csapdát. Ragasztót senki nem mer rakni, mert állatok vannak...l
2011. jún. 8. 15:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Upsz, állatok, egyéb kategóriába szántam...
2011. jún. 8. 15:18
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Miért a bárányok miatt balhéztok? Nem a patkányokkal van baj?

Azok miatt pedig lehet szólni az ANTSZ-nek. kijönnek és kiirtják.


Hagyjátok a bárányokat békében.

2011. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem az a megoldás, hogy a bárányokat nyíratjátok ki kutyával, meg felgyújtjátok a szalmát ( remélem azért aki csinálta a gyújtogatást le is csukták).

Igaza van az elsőnek. ÁNTSZ.

2011. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ANTSZ. Ha nem működik, Bábolna segít az írtásban.
2011. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,azt elfeleljtettem írni,holgy száradjon le a keze a gyujtogatott és annak aki kutyát uszít bárányra.

első voltam

2011. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert a bárány miatt van annyi patkány. Ott tartja a takarmányt, szalmát az udvaron, kertben. Fényes nappal kimegyek, és rohangál a patkány.Én nem voltam részese egyik akciónak sem. Engem a mai napig nem is érintett. Nem is tudom ki mit kapott, a kárt is onnan, hogy nekem mutatta a papírt, a kárfelmérésről. Hiába hívnánk ki akármilyen ragcsalóirtót, ha nem engedi be, és nem fizeti ki. A szomszédai biztos nem fogják, így is van elég káruk.
2011. jún. 8. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
De basszus, ne irtót hívjatok, hanem nyomjátok fel az ántsz-nél. Onnan majd kimennek és kötelezik az irtásra.
2011. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Akkor nem a bárány miatt van, hanem a takarmány miatt.

2. ÁNTSZ. (nehogy már nincs az egész szomszédságban senkinek sem annyi esze,hogy tudja az ÁNTSZ-t kell hívni)

2011. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha már volt feljelentés, az gondolom, hogy az ANTSZ felé történt, mert kétlem, hogy a rendőrség foglalkozna patkányokkal, legalábbis, nem ilyenekkel.
2011. jún. 8. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
pfff, nem a bárányok tehetnek rola.. azokra kéne kutyát engedni aki kitalálta, hogy a bárányok a ludasok és el kell oket "intézni"
2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!