Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szokott e otthoni ( esetleg...

Szokott e otthoni ( esetleg mezítláb és cipőben ) vagy kerti munkák után elòfordulni hogy piszkos lesz lábad/talpad?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mikor dolgozol mondjuk otthon akár cipőben vagy akár mezítláb, szokott e piszkos lenni a lábad vagy a talpad munka végeztével? De utána meg is mosod ha előrdul piszok.

2022. márc. 16. 23:52
A kérdező szavazást indított:
Férfi! Előfordul hogy piszkos a lábam/ talpam!
Nő! Előfordul hogy a lábam/talpam piszkos lesz!
Nem szokott előfordulni!
22 szavazat
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
Igen és igen
2022. márc. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon szeretem, amikor a tapim full koszos lesz, fekete. Ilyenkor csodálkozom is rajta, hogy mire képes a természet:).
2022. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Igen, a kertben késő tavasztól kora őszig, szinte mindig mezítláb vagyok, sőt még szórakoztatom is magam vele, mielőtt lemosom! Mindenféle egyszerűbb figurát rajzolok bele(ha van körmöm, mondjuk utána ezt is levágom)


28f

2022. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még soha, senkinek nem volt retkes a lába és senki nem használ szappant.. :D :D
2022. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a kezem is koszos, mert egész nap 4kézláb járok.
2022. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem szoktam mezítláb kertészkedni,és általában kesztyűt is veszek (nő vagyok). Nyáron ha nyírom a füvet, vagy bármi egyéb kerti munkát végzek, persze,szokott piszkos lenni kezem-lábam. Megmosom/lesúrolom ha befejeztem mert különben nehezen jön le. És persze sosem megyek be a lakásba így.
2022. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran előfordul.
2022. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igen,nyáron gyakran megesik. Falun élünk,kertet művelek,az udvaron és kertben sokat mezítlábazok.L.
2022. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!