Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki használ a házában rejtett,...

Ki használ a házában rejtett, mini kamerákat?

Figyelt kérdés
Mostanában azon töröm a fejem, hogy legalább 1-2 helyre a lakásban kéne felszerelni ilyen apró kis mini rejtett kamerákat. Ami folyamatosan vesz fel ( vagy legalább akkor ha nem vagyok otthon ), ha például valami betörés történik akkor vissza lehessen nézni. Kezdek aggódni, mert a községben megnövekedett a lopások, betörések száma.. Kinek van a házában és milyen? Elégedett vele? Vette már hasznát?

2022. ápr. 10. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell rejtett vagy mini kamera? Nekunk az udvaron van ketto a xiaomi wifis kamerából. Igazabol jo is hogy kint van,mert a kameranak ha latszodik,elrettento ereje is van,jobban mint a kutyanak(megmergezik vagy purhabot ontenek a szajaba). Mindjart belinkelem neked.
2022. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megköszönném! Kültéri kamerát látják így megrongálhatják. Kijátszák. De arra nem számítanának, hogy bent van egy mini.
2022. ápr. 10. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintrm ezt belterre is lehet,akkus,hordozhato aksival toltjuk,igy nem kell fel le szerelni,bar ez eleg nagy,szoval nem rejtett. Van egy belteri egyseg hozza,olyan mint egy kis router,azt be kell dugni es azon keresztul kommunikal,telefonra riasztast kuld,sd kartyara rogziti a felvetelt,es elo kepet messzirol barmikor nezhetsz. :)
2022. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szuper! Szép dizájn és nem is drága! Lehet kintre 2-t beiktatok! De azért nyugodtabb lennék ha bentre is kerülne 2 rejtett vagy kevésbé feltűnő.. Legalább oda ahol az értéket tartom..
2022. ápr. 10. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kulteri hangszoros is,a ferjem beleszolt es en alatta alltam,majd osszetojtam magam.😅 Mert idegen ferfi robothang van benne,tudod,ha nokent beleszól valaki,ne tudja a rablo,h ferfi vagy no,ezert torzitja a hangot. :)

Van bentre xiaomi,az mar vezetekes,korbeforog,telefonrol is irányíthatod,de az sem kicsi,rejtett.

2022. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper! Azt is megtudnád mutatni esetleg? Ha minden kötél szakad és nem találok rejtettet. Csak ellehetne rakni kevésbé látható helyre.. Ahol nem vennék észre.
2022. ápr. 10. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Azt irja lehet falra,mennyezetre is szerelni,nem tudom,de meg kell nezni,hogy wifi s e,en ugy emlekszem a minekben vezetekes net be volt dugva.

2022. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem van egy 8 ezer Ft értékű vandálbiztisnak állított, ha kell elküldöm neked, ha kifizeted a szállítást, ha érdekel írj, megnézem a típust.
2022. ápr. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem volt használva, kilakoltatták végül a szomszédot.
2022. ápr. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!