Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olyan online munkát keresek,am...

Olyan online munkát keresek,amit egy 5 hónapos baba mellett tudnék csinálni? Nem olyanra gondolok,hogy pl: avon,oriflame és társai.

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hanem mire gondolsz? Mihez ertesz?
2022. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudok erdemben hozzafuzni de dicseretes hogy munkat keresel es nem azt varod hogy valaki eltartson. Nekunk 8 honapos a babank de a felesegem nem is gondol arra hogy a kozeljovoben munkat vallaljon.

Nem tudom Magyarorszagon van e ilyen de itt nalunk vannak adminisztracios munkak amik otthonrol vegezhetok. A telefonos ugyfelszolgalatosok is otthonrol dolgoznak pl bankoknak, viszont ezt gyerek mellett nem tudod csinalni mert nem hagyhatod ott az ugyfelet a telefon tuloldalan mert sir a gyerek a masik szobaban.

2022. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2022. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Mihez értesz? Nyelveket beszélsz?

Ha semmihez és nem, akkor onlyfans, szextelefon és hasonlók.


(Le lehet pontozni, de tényleg)

2022. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Varrónőként dolgoztam eddig,az előtt cukrászdában,boltban ,peksegben.De viszont most olyan helyzetben vagyok hogy a varrogepem nemtudom ide hozni ahol most lakunk.A parom dolgozik annyira nem keres rosszul de azert jo lenne a plusz,megszoktam hogy en is dolgoztam.Nyilvan a gyerek neveles az elso.De azert egy kis kiegeszito jol jonne😊
2022. máj. 8. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Erotikus munka kilőve?
2022. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!