Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiadnánk az egyik szobánkat...

Kiadnánk az egyik szobánkat albérletbe, de senki sem akar jönni, mert 5 honapos a kisbabánk?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene, hogy egy albérlő "segítsen" a rezsi fizetésben - de két hónapja hirdetjük és senki sem akar a baba miatt jönni. Csendes, jó kislányom van, egész éjjel alszik, nappal sem sírós, szóval nem tudom, mitől félnek... Hol hirdethetnék még? Az easyroom, az expressz.hu, az alberlet.hu és az iwiw már megy. Valami otlet? A szoba Bp.-n, a XXI. kerület központi részén van.
2010. ápr. 15. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:

van még kismillio ingyenes oldal,google: albérlet,és kibob rengeteget


és elszomoritó,de én se mennék olyan albérletbe,ahol van kisbaba,örülök hogy öcsém megnőtt...

jah és ára semi mind1,nézz meg környéketeken levő kiadó szobákat,ahhoz mérten add ki te is...

belinkelsz ide egy hirdetésedet? "megkritizáljuk"

2010. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] A tobbi is hasonloan fut.
2010. ápr. 15. 07:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Hja, es a szomszedsagban ennel kisebb szobaert kernek ugyanennyit, plusz rezsit. Mi nem kernenk plusz rezsit. A babamat meg nem kellene kerulgetnie senkinek, mert a mi szobankban van, a nappaliban csak tv-t nezni-internetezni vagyunk. A kabelinternet meg a kiado szobaban is ott van.
2010. ápr. 15. 07:35
 4/10 anonim ***** válasza:

esetleg a szobárol lehetne egy képet feltenni,most amit bérlek,kép alapján "szerettem bele"

vagy amin még lehetne engedni,hogy 1 év helyett fél év,igy diákok tudnának érdeklődni (ugye nyárra hazamennek általában az egyetemisták)

2010. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet, koszonom - a kepet meg megoldjuk - csak sajnos nincs meg digitalis fenykepezogepunk... :-(((
2010. ápr. 15. 07:49
 6/10 anonim ***** válasza:
telefonnal is lehet képet csinálni,vagy szomszéd telefonjával,digitális fényképezőgép manapság hülyeség,egy telefonnal is lehet szép képeket csinálni,célnak megfelel
2010. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
...marad a szomszed telefonja :-))) De ez is jo otlet - koszonok minden velemenyt :-)))
2010. ápr. 15. 08:01
 8/10 anonim ***** válasza:
esetleg egyetemek honlapján? Egyetemistákat is érdekelheti.
2010. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet az előttem íróé.Csak akad valaki(kik)pont óvónőnek készülnek v.ilyesmi.
2010. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ujabb jo otletek - koszonom :-)
2010. ápr. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!