Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés

A középiskolai és egyetemi kollégium nem számít.


Én 28 évesen a sajátba,de bevallom nagyon későinek tartottam,de akkor volt meg rá a lehetőségem.



2022. máj. 23. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én egy kicsit te vagyok.


19 évesen költöztem el otthonról érettségi után. 19-28 éves korom között albérleti szobát béreltem előbb egyetemistaként majd később dolgozóként és mindig volt(ak) lakótársa(i)m, sosem béreltem lakást egyedül. 28 évesen költöztem saját lakásba egyedül.

2022. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Én 19 évesen költöztem albérletbe. De 1 év után a helyzet még mindig változatlan😅
2022. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen, a család egyik üresen álló lakásába (idős rokon lakott ott, amíg élt). Késeinek éreztem, szívesen függetlenedtem volna hamarabb.
2022. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

18 Évesen kollégium, 23 évesen albérlet szobatárssal, majd szoba bérlés sok-sok évig. 30+ évesen vettem ki önálló albérletet, 32 évesen lett saját lakásom most vagyok 33.


Amúgy a 28 körüli év teljesen jó. Én is akkor kezdtem el erősen azt érezni, hogy egyedül akarok most már lakni, csak sajnos az anyagiak nem engedték.


De például ha tudtam volna, hogy lesz lehetőségem lakást venni, akkor maradtam volna arra az 1-2 évre szobabérlésnél. De hát ki lát itt bármit előre.

2022. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen sajátba. Én is keseinek éreztem. Most azt mondom, legalább tovább voltam együtt a szüleimmel.
2022. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Véglegesen 27 évesen, albérletbe. Aztán 31 évesen lett sajátom.


De 19-23 között egyetemi koliban laktam, így lényegében nem laktam otthon.


Kicsit késeinek érzem èn is utólag az elköltözésrm, ráadásul úgy, hogy hazaadtam annyit amennyiből az albi+rezsi kijött volna… De anyàm akkor egyedül maradt volna anyagi szempontból is, (nem csak magány szempontból,) ami azért problémát okozott volna neki 55 évesen…


Így utólag ha újra kezdhetném, inkább önzőbb lennèk és abból a pénzből saját életet kezdek 23 évesen, de ezt csak azért mondom, mert a mai napig elmondja, hogy engem ő tartott el szerinte, teljesen megfeledkezve arról, hogy mondom egy komplett albi árát+rezsi árát adtam haza, a kaját meg akkor is magamnak vettem… Ez az akkori fizetésem 50-60%-a volt sacc/kb. De hát szerinte ő tartott el…

2022. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

26 evesen koltoztem el otthonrol es 29 evesen sajat hazba, marha irhatom hogy sajat, mert van rajta hitel.


Szerintem 28 evesen sem keso. Van olyan haverom aki 29 vesen koltozott el, de ugy hogy mar hazas volt es a felesegevel laktak a szuloknel. Lett volna penzuk alberletre de inkabb tettek felre es epitettek egy hazat.

Egy masik ismerosom most lesz 30 eves es a mamajanal lakik a menyasszonyaval mert ujitjak a hazat amit okokolt.

Masik regi haver 31 eves es most koltozott be a hazba amit vett mert kesz 1 szoba es a furdo, a tobbit meg ujitjak, tehat a szuloknel esznek es csak aludni jarnak haza :D


De hogy mondjak egy masik peldat is, egyik unokatesom 40 eves elmult mire elkoltozott. Akkor lett komoly kapcsolata es vettek egy hazat kozosen.

2022. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 27 évesen, először külföldre, aztán vidékre majd sajátba. de előtte már laktam külön egy ideig.
2022. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tesom 27. En 24. Jelenleg 26 eves masik tesom meg otthon lakik.

Budapesten laktunk, oda jartunk egyetemre stb, nem lattuk ertelmet alberletre penzt kidobni az ablakon. Tesomnak a csalad vett lakast, akkor koltozott. Mig oszsegyujtotte a sajatra valot, ott lakott es en mentem. 26 eves aki meg otthon van, meg tanul, doktori iskolas. Ha lakast berelne tenyleg semmi nem maradna.

Szoval en egyikunk kikoltozeset se erzem kesoinek

2022. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen költöztem el otthonról albiba, most 25 éves vagyok év végén tudom megvásárolni a lakásomat.
2022. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!