Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A klímák beltéri egységében...

A klímák beltéri egységében három ventilátor van?

Figyelt kérdés
Ha középen nem fúj, csak a két oldalon, akkor gondolom a középső tönkrement (ha valóban 3 van benne...)

2022. júl. 3. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ventilátor van benne, jobbra van egy motor, azt hajtja meg a hosszú, szakszóval mókuskereket. Ha az az egy motor tönkremegy, egyáltalán nem fúj levegőt, sőt, kiáll hibára a beltéri. Nem tudom honnan vetted, hogy három van benne. Esetleg csak baromi koszos a mókuskerék, ezért nem fúj középen.
2022. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Onnan gondoltam, mert középen nem fúj. Akkor nem tudom mi lehet, mert azt nem hiszem, hogy nagyon koszos legyen, a szűrő sem volt az most, illetve tavaly tisztították a klímások. Lehet nem is ez a középen nem fújás a gond, hanem valami más gond van, azért nem hatékony.
2022. júl. 3. 13:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban a mókuskerék volt koszos. Most megnéztem egy másik klímát a családban, az is pár hete volt "tisztítva", de tiszta penész a kerék. Úgy látszik ezt nem szokás tisztítani az éves karbantartás alkalmával.
2022. júl. 7. 00:56
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Ennél a kérdésnél a #8-as válaszban leírtam hogyan néz ki egy rendes karbantartás, a #6-os válaszomban pedig egy általános probléma olvasható, ami manapság valamennyi klímaszerelőre igaz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__lakberendezes__118040..

2022. júl. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!