Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki el tudná mondani, hogy...

Paradicsom31 kérdése:

Valaki el tudná mondani, hogy általánosságban hogyan értendő a benzinmotors eszközök (a mi esetünkban benzines láncfűrész) használata a hétvégéken, illetve hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hétvégéken, illetve hétköznapokon milyen időintervallumban lehet ezeket az eszközöket hasznlni, hogy azzal ne zavarjuk a szomszédot, illetve ne kövessünk el szabálysértést.


Történt mostanában, hogy a szomszédunk elbontott épületéből kimaradt ft benzines láncfűrésszel vágjuk össze, és mivel minden hétköznep reggel 8-tól du. 4-ig dolgozunk, ezért csak az ezutáni időben van lehetőségünk erre a munkára. Szombaton csak 12 óra után van rá lehetőségünk, illetve a vasárnap az egyetlen nap a héten, amikor is nem kell dolgozni mennünk.


Mikor lehet tehét használni a benzines láncfűrészt, flexet, fűnyírót stb, hogy azzal ne sértsük a szomszédot?

Elég lehetetlen időkben dolgozunk, és a nyugdíjas szomszédunknak sajnos nincs egy fikarcnyi toleranciája sem, hogy megértse, dolgozunk, máskor sajnos nem tudunk ilyen munkát végezni.

Rendőri tájékoztatás alapján talán hétköznaponként este 7-ig lehet ezeket az eszközöket használni, de még ő sem tudta pontosan megmondani (kihívták ránk a rendőrséget).


Köszönöm előre is a segítő válaszokat.



2022. aug. 28. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vigyél nekik farhátat és megnyugszanak. Én megbeszéltem a szomszédommal mikor lenne jó hogy ne zavarjam őket. Jó fejek voltak, segítettem kivágni, darabolni egy kiszáradt fájukat és megenyhültek.
2022. nov. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!