Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elköltözzek majd, vagy ne?

Elköltözzek majd, vagy ne?

Figyelt kérdés
Meg csak gimnazista vagyok, de mivel a csapbol is az folyik, hogy Magyarorszag pokol, menekulni kell, en is elgondolkoztam mar rajta. Talan egy masik orszagban jobb helyem lenne felnott koromban? Azert kerdezem, mert en egyatalan nem kovetem a hireket, politikat, stb. Roviden: nem ertek "ezekhez a dolgokhoz"

2022. szept. 8. 14:14
 1/9 anonim válasza:
83%
Mi az hogy a csapbol is az folyik. En meg pont mindig azt hallgatom hogy M.o. milyen Jo mert mas orszag ok is azt kovetik Amit mi csinalunk ( a migransok Ellen pl) meg hogy Budapest a legbiztonsagosabb varos europaban. Aztan nm tom lehet hogy csak a fidesz lefizeti a mediat. De egyebkent ne mas velemenye alapjan donts hogy elkoltozz e vagy ne. Nm biztos hogy kulfoldon megtudod valositani az almaidat. Hidd el hogy kulfoldon is van nyomor. Parisnak is az a resze ami nm olyan turistahely Tele van hajlektalanokkal meg tokre lepukkant. Tudom mert sajat szememmel lattam. Meg ha amugy gazdag vagy akkor itt is Jo elni, szoval ja. De mondom the dontesed Minden embernek mas a jobb hely.
2022. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ismeroseim mondjak mindig, nyilvan nem a tv-ben hallom. Amugy Norvegian gondolkozok, de mindegy is, mert meg csak most kezdtem a gimnaziumot :]
2022. szept. 8. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Norvègia nem EU tag!
2022. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval első éves középiskolás vagy.

Mire piacképes leszel bármelyik országban, sok-sok év telik el.

Addigra meg ki tudja, milyen lesz az itthoni élet.

2022. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ, szüleid mennyire tudnak támogatni anyagilag?

Esetleg örököltetek már pl házat stb? Mennyire érzed jól magad, a munkahelyeden stb.


Az az egy tuti, h az angolt tanuld meg rendesen, mert az hasznos itthon és külföldön is.

2022. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én tipliznék... Ohh wait, már megtettem :D
2022. szept. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

"Elköltözzek majd, vagy ne?"

Ne!


"csak most kezdtem a gimnaziumot"

Kétszer is megbuktál? :-O

2022. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es! Esetleg abba belegondoltál, hogy 14-15 éves is lehetek?
2022. okt. 12. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak annyi vagy?
2022. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!