Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó ötlet volt hogy külföldre...

Jó ötlet volt hogy külföldre jöttem,vagy több értelme lenne vissza menni Magyarországra?22/L Részletesebben lent

Figyelt kérdés

Édesanyammal laktam eddig.Felnottkepzesen tanulok,ahol kapok egész jó kis ösztöndíjat,ha jól tanulok.Mellette dolgoztam,de egészségügyi okok miatt,illetve a magyar mentalitás miatt(ezalatt az állandó b*szogatast értem)beleuntam.

Nem akartam anyám nyakán lenni,nem szerettem Magyarországot.

Semmi nem köt oda,de most hogy kint vagyok egyik rokonomnal külföldön hiányzik.

Elkezdtem itt dolgozni.

Normálisak,de a főnök nem akar bejelenteni,nem igazán van szabadságom.Az iskolát még nem hagytam ott,de azt így nem tudom elvégezni.

Szeretnék külön élni,új életet kezdeni,de úgy érzem csak elmenekültem az egész elől.

El akarom kezdeni a saját életemet.

Az ország jó,ahol vagyok,de rossz hogy nincs itt senkim,nem tudom a nyelvet,és vannak dolgok,amik hiányoznak.

Nem tudom,hogy a sulit érdemes lenne-e befejezni,plusz ha kapom az ösztöndíjat és lesz munkám talán nem lesz probléma.

Nem tudom.

Körülményes az,ahol most élek.Rokonom együtt él a párjával egy nagyon kicsi garzonba,és én ide jöttem.

Veszekednek allandoan,nem tudok aludni,külön költözni meg nem tudok,viszont ha magyarba vissza megyek gyengének fognak tartani.

Mit kéne tennem?


2022. szept. 12. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

"nem szerettem Magyarországot.

Semmi nem köt oda"


Külföldön meg nyomorogsz, és egy rokonod szívességi lakáshasználója vagy egy spájz méretű lakásban, amíg onnan is kiteszik majd a szűrödet főként, ha miattad (is) veszekednek egymással.


"Mit kéne tennem?"


Tedd azt amit a többi lány, aki szintén b.szott tanulni.

Keress egy stricit...

2022. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

A munkaadód nem jelentett be sehova. Mi lesz, ha akármilyen kis bajjal orvoshoz kell menned, vagy ne adja az Isten lebetegszel (vakbélgyulladás, ami halaszthatatlan kórházi kezelést és operációt követel)? Kifizeted?

Rokonod nyakán vagy egy kis szobában. Alighanem miattad veszekednek, hiszen semmi intim terük nincs miattad.

Amit tanácsolok: gyere haza, fejezd be az iskolát, közben tanulhatsz nyelveket, keress más munkaadót, mint ahol eddig dolgoztál idehaza. Látod, hogy külföldön sem fenékig tejföl az élet. Itt is kibírják ezrek, sőt milliók az életkörülményeket. Te is bírd ki legalább addig, amíg nem leszel ennyire kiszolgáltatott, mint most, amikor külföldön vagy.

Ja, és nem magyarba, hanem Magyarország(-ra, -on).

2022. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért azt se felejtsd el Kérdező, hogy ez a szar ország fizeti a tanulásodat, az itt élő szar emberek adójából!


Nincs azzal baj, ha valaki hazajön, de előtte ne eregessen ilyen moslék dumát!

Különösen olyan ne, aki eddig csak pénzébe került és kerül ennek az országnak, miközben Bezzegországban sem találja a helyét és elégedetlenkedik és nyomorog.

2022. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Össze kell szedni egy gazdag mæcénàst és felmàszni a hàtàn.
2022. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem koltozz vissza. Szakma es nyelvtudas nelkul nem lesz soha jo allasod, az alberlet meg mindenhol draga, nem tudnal egyedul berelni lakast ha betanitott munkat vegeznel.
2022. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!