Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olcsó lakhatast ti megoldanato...

Olcsó lakhatast ti megoldanatok lakokocsiban? Érdemes vennem egy mini zárt kertett árammal,aztán rá egy olcsó lakokocsit?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem aminek már nincs forgalmija az olcsó. És le szoktak őket telepíteni kertekben .


Másfél millióért már kapsz forgalmi nélkül nagy viszonylag jó állapotú nem régi lakókocsit mini WC mini zuhany


Jó nyilván utcán nem parkolhatok vele ezért kell zártkert.

De ami kulteruleti az nem drága.

3 4 millióból lehetne olcsó lakhatas


Szerintetek ?



2022. szept. 13. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Kezdetnek nem rossz
2022. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hogy lesz rácsatlakozásod a csatornára, vízre...?

Mivel fogsz benne fűteni télen?


Volt már X ilyen kérdés, olvass vissza.

2022. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

3-4 millióból? Öregem, a lakókocsi a legdrágább mulatság, ráadásul 1,5M-ból csak egy jobbfajta használtat kapsz. Én is így kezdtem, mert a szülőkkel már nem tudtam együtt élni, és kellett egy alternatív palota. 2 dolog lehetséges:

1. Porotherm 30 téglából éppíttetsz egy akkora szobát, amekkora neked megfelelő. Előnye hogy magas hőszigetelő képességű, olcsó, új és jobban berendezhető. Gondolj ilyenkor mindig az eladhatóságra is, ha majd nem kell.

2. 20" irodakonéner. Előnye hogy az alapfelszereltségben elég sok minden benne van: fűtés, hőszigetelés, ajtó, ablak, csatlakozók. Rendelhető wc+tusolóval, de úgy drágább. Olcsóbban is megoldhatod ha veszel bele egy mobil wc+egy mobil tust vagy egy 3kw tus csaptelepet. Vigyázni kell hogy milyen oldalról rendelsz, mert akár 500-1M is spórolhatsz egyes oldalakon. Az eco irodakonéner a legolcsóbb és legjobb, és teljesen új, mert a cég csak újakkal foglalkozik. Ennél jobbat nem fogsz találni, teljes felszereltséggel.

[link]

Van egy másik ha egy kicsit olcsóbban akarod, és egy kicsit kisebbet, az az eco410.

[link]

Remélem segítettem! Legyen szép napod!:)

2022. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ár verhetetlen!!

[link]

2022. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Keress rá: téliesített használt mobilház.
2022. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6# ezekel az a baj össze is kéne szerelni én meg nem értek ilyesmihez .

Azért jobb lenne nekem készen. Nem baj ha használt nem kell új.


Áramra rá tudnék csatlakozni azzal lehetne fűteni ha le lenne szigetelve kis terület nem hiszem hogy sokat fogyasztana .


A víz az problémás kéne emésztő vagy valami ahova ki lehet vezetni vagy a gyűjtő tartajt időnként üríteni.


Szerintem saját kertben vegulis megoldja az ember

2022. szept. 13. 17:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7es: jó az elképzelésed. Vettünk egy munkás-lakókocsit, odavontatta a cég e telekre, oszt annyi. Bekötöttük a vizet, ástunk egy gödröt a szennyvíznek, lefedtük, oszt jónapot. Volt egy kis szerszámkamra, amiben volt mérő, ebből átvittük a delejt a konténerbe. Hát a villanyfogyasztás megugrott rendesen, de az 50 literes villanybojler, és a fűtőventillátor az bizony fogyaszt.


Amúgy az elképzelésed járható út.

2022. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akor jól gondolom .

Az a baj egyedül nemtudok kicsengetni 15 20 milliót egy lakható házra

20 évig meg nem fogok adosrabszolga lenni


Zárt kertek olcsók de oda meg nincs hitel kiperkalni 7 10 milliót zsebből szinten nemtudok


Albérlet meg penzpazarlas és amúgy drágább mint a törlesztő



Annak a legjobb aki ért a kőműves munkákhoz meg villany víz szereleshez az megcsinálja maga .

De nekem már készen kell mert ehhez nem értek.


Amúgy 26 vagyok férfi szerintem nem ciki abban lakni nem okoz nekem problémát hosszútávon se.

Mondjanak amit akarnak kit zavar.

2022. szept. 13. 20:28
 10/12 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalataimat osztom meg.

Vettem egy zártkertet, 7x2,45m lakót húztam rá. Kapott tetőt, teraszt. Belülről annyi átalakítás lett hogy +3cm hungarocell, gipszkarton, padló is kapott 3cm-t. Fűteni egy nem fűtésre optimalizált, de inverteres klímával fűtök. Víz rendszert én építettem ki, én raktam fel a bojlert, kötöttem vizet. Simán élhető! Rezsi se olyan drága.

2022. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!