Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Feladtak nekem egy csomagot,...

Feladtak nekem egy csomagot, de nem tudom hogy ki volt az. Valamint azt sem hogy mit tartalmazot a csomag. Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy email értesítőt az egyik cégfutártól. Asszem valami srinter futár. Nos én viszont nem rendeltem semmit sem. Az email értesítőbe nem volt feltüntetve a feladó neve csak a vételár ami 3790 forint volt.


,,Tisztelt címzet! Ezúton értesítjük önt, hogy az ön címére csomagot adtak fel. Amennyiben ma a csomag feladásra került, úgy a következő egymást követő munkanapon kézbesítjük az ön címére"


,,Amennyiben változtatni szeretne a kiszállítás időpontján, úgy kattintson a linkre ahol módosíthatja a kiszállítás időpontját". ,,Tájékoztatjuk hogy a futárnál a 3790 forint fizetendő amelyetet készbénzben, vagy bankkártyával is kifizethet". ,,Amenyiben bármi kérdése, észrevétele van, hívja ügyfélszolgálatunkat"


Nos felhívtam a Fáma Futár ügyfélszolgálatát, bediktáltam a csomagszámot és megtalálta a nő a csomagot. Viszont a feladóra nincs rálátása. Mondtam hogy fordítsák vissza a csomagot. Aminek eleget tett. Nos én nem rendeltem semmit sem per pillanat, nem tudom ki küldte, ki adta fel. Miért, mire fizessek 3790 forintot. A feladót nem tudta megmondani mivel nincs rálátása. Viszont senki nem hívott az utóbbi időben ezmiatt. Szóva a feladó ismeretlen, nem tudom mit tartalmazott. Annyit látot hogy cég adta fel, de hogy milyen cég nem tudja. ,,Céges feladás" ennyit írt elvileg a rendszerbe.


Hogy derítsem ki mi volt a csomagba (tudom esélytelen ha nem vettem át) ill. Hogy ki, milyen célból küldte.


Szoktam rendelni, de mostanába egyáltalán nem szoktam rendelni.



2022. szept. 26. 15:17
1 2
 1/20 Majatom ***** válasza:
97%
Így már sehogy. Ha megvártad volna, hogy kivigye a futár, akkor a csomagon jó eséllyel rajta lett volna, és még akkor is megtagadhattad volna az átvételt.
2022. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

“Asszem valami srinter futár”


SPRINTER futár!

Nem tudom mi az a Fama futár akit hívtál, de a Sprinter kiértesítőjén rajta van az elérhetőségük és ott kellene érdeklődnöd! Olyan nincs, hogy nem tudják ki a feladó.

Kizárt!

Írj egy emailt, arra írásban kell válaszolniuk és nem írhatják, hogy nem tudják!

2022. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Tessék, a Sprinter elérhetősége:

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT


E-mail: info@sprinter.hu

Tel: 06 1 881 2615

2022. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2022. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
2022. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem rendeltél semmit, akkor ne szórakozz senkivel!!!!!!!

(Nagyon ráfizethetsz, ha netán átveszed). Felejtsd el!

2022. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 Pont ezmiatt nem veszek át ilyent, mivel tudom hogy nem rendeltem semmit az elmúlt hetekbe.
2022. szept. 26. 16:18
 8/20 NTBS ***** válasza:
96%
Ha nem rendeltél semmit, akkor nem mindegy ki adott fel neked tévedésből valamit. Visszament hozzájuk és azóta kiküldték annak, akinek eredetileg is kellett volna.
2022. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
(Alighanem mosatlan zoknik voltak a csomagban, vagy fűrészpor és ezekhez hasonló dolgok (bő 3-ezerért...).
2022. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy csak e-mail cím volt elirva? Én is kaptam már ilyen üzenetet, de a csomag nem nekem jött. Mellesleg a Sprinter és a Fàma futár két külön cég.
2022. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!