Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fáma futár vélemények? Ilyenko...

Fáma futár vélemények? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Én ma kaptam egy emailt és egy sms-t hogy ma kapom meg a csomagot

Erre b..zta hozni a futár a csomagom.

Valakinek volt ilyen problémája?

Ilyenkor mi van?

Holnap megkapom?

Illetve nektek mi a véleményetek a Fáma futárról?


2019. máj. 14. 20:43
1 2
 1/15 Lethalis88 válasza:
90%
Ezeknél hulladékabb "futár" bandát még nem láttam. A 24-48 órás "szolgáltatás" keretében a 48 óra arra sem volt elég nekik,hogy egyáltalán a központba beérkezzen a csomag,nemhogy kiszállítsák. Többszörösen is megfogadtam,hogy soha az életben nem rendelek többet semmit onnan, ahol ezzel a trágyadombbal szállíttatnak.
2019. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
97%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Rendeléskor nem láttam a weboldalon, hogy melyik céggel szállíttatnak, hát besikerültek ezek a gyönyörűségek. 2 napig utaztatták a csomagom -címzett elérhetetlen címszóval, miközben itthon ültem és vártam. Innentől kínosan ügyelni fogok, hogy elkerüljem őket.
2019. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Végül amúgy megkaptam volna

2 hét után..miközben 2 napot kellett volna várnom🤷🏻‍♀️

2019. okt. 11. 07:09
 4/15 AlexSado válasza:
16%
Az hogy a raktárba sem érkezik be a csomag akkor az miért a futár cég hibája?
2019. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szörnyűek. Nem részletezem... Soha többé. -.-
2020. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
90%
Gyerekek! Én most szaladtam bele ebbe a "cégbe". Innentől ha meglátom, hogy ők hoznák a motyót inkább nem is rendelem meg. Még egy ekkora agyoniskolázott bunkó futárt a föld nem hordott a hátán. És akkor még finom voltam. Szóltam is akitől rendeltem, hogy bocsi amíg ezekkel dolgoztok soha többé...
2020. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
97%

Hétfőn rendeltem csomagot.

Csütörtökön hajnal fél egykor náluk volt a csomag.

Hívom őket csütörtökön napközben hogy várható e ma a kiszállítás.

Sajnos nem...

Akkor pénteken mikor érkezik kB?

Ezt nem tudom megmondani önnek.

Majd péntek reggel jön az üzenet hogy 14-16 között érkezik

Közöltem vele hogy a megrendelési címre ahova kértem délig vagyok itt.

Majd ő közölte velem hogy miért rendelem oda ahol nem vagyok ott mikor át tudom venni.

Nem akartam hozzá tenni hogy baz+ azért mert azt gondoltam hogy 5 nap elég egy kibszt csomag szállításért...

2021. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én felhívtam őket mikor ezt a csomagot vártam

Hát.. másnapra ígérték

De két hetet kellett rá várnom xD

Ráadásul az oldalon (a csomag nyomonkövetésénél) azt írták, hogy nem voltam otthon és ezért nem vettem fel a csomagot xD

2021. máj. 11. 09:07
 9/15 anonim válasza:
32%
Fogalmam sincs mi a baj a futárcéggel! Jelezték SMS-ben, E-mailban is, hogy jönnek. A feladást követő 2. nap időben, tisztán megérkezett a termék. Max. udvarias kiszolgálásal! Lehet, hogy a feladásnál van a baj?
2022. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
44%
LEHÚZÓS cég az örüljön aki meg sem kapta amit rendelt, ne vegyétek át, szemetet csomagolnak be aztán utánuk a vízözön.Számlát nem állítanak ki, így is 9 milliárdos forgalmat csinálnak.Nem tartanak semmitől úgy látom jó háttérkapcsolatok.
2022. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!