Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten a budai oldalon...

Budapesten a budai oldalon jobb lakni, mint a pestin?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 08:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
az lemaradt hogy a 11. előtt a 13. kerülettel csinálták ugyanezt, az is gettó már.
2022. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
mitől gettó neked egy kerület? mit mondjuk akkor a VIII, IX, X, XXI kerületekről?
2022. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

"Gondolom Hűvösvölgyről, Rózsadomb ról, Svábhegyről stb, még nem hallottatok.."


Hallott mindenki, de ezek az átlag ember számára nem elérhető részek.

Míg Újbuda sokáig relatív olcsó és elérhető volt.

2022. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
73%
A 17. kerületben nőttem fel, ami olyan mint egy falu. Éltem a 7. kerületben, a Keleti pályaudvarnál, a 19. kerületben, a Wekerletelep mellett. Most a 12. kerületben élek, közel a Déli pályaudvarhoz. Ahogyan azt írták már előttem, fiatalabbként Pest jobb választás, mert szociológiai szempontból jobb választás. Nyugalom és levegőminőség szempontjából viszont a budai oldal a nyerő. Ez nagyban attól függ, hogy az adott egyénnek mik az igényei. (Nem gondoltam, hogy itt fogok élni, így hozta az életem, de szeretem.)
2022. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Buda kulturáltabb hely, mint Pest, már a lakók összetételét tekintve.
2022. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!