Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sorház középső lakása. Előny,...

Sorház középső lakása. Előny, hátrány?

Figyelt kérdés

Valaki lakott sorházban illetve sorház középső épületében?

Tapasztalat? Minden erdekel kivéve a kert mert azon van bírósági végzés a használatáról


2022. okt. 14. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Én nem laktam sorházban, de szeretnék. Egyesíti a lakás és a családi ház előnyeit. Körbe van fűtve és van egy nem túl nagy kert hozzá, ahová kifér a grillsütő, de nem kell megszakadni a kerti munkától. Én azért nem megyek különálló családi házba, mert smucig vagyok nagy fűtésszámlát fizetni. Mindenképp középső sorházat választanék. Rossz szomszéd meg bárhol lehet, mindegy, hogy panel, különálló családi ház vagy sorház.
2022. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod
2022. okt. 14. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam, hát hasonló volt mint a panel, mert ugyan úgy áthallatszott minden a szomszédtól és a kaja szag is át érződött. Attól függ, h hány ház van, de a fűtést akkor is kell tolni. A födém szigetelés is lényeges. Mi kiegészítettük 15 cm-res üveggyapottal, jó nyílás zárók esetén és nagyon fűtő szomszédokkal működik csak, az, h 18-20 fok van.
2022. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!