Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a felettem...

Mit tegyek, ha a felettem lévő szomszédnál kb reggel 8-tól este 10-ig kisebb-nagyobb megszakításokkal szinte állandó zörej, nesz hallatszódik le hozzánk?

Figyelt kérdés

Folyamatos kopogás, kopácsolás, földre dobott tárgyak, székek elhúzása a földön, ami nyikorgással jár, ritkán fúrás, illetve egyéb lakásfelújításra utaló zajok, stb stb stb.


Lassan ellehetetlenítik a pihenésünket itthon..

Szóltunk már nekik nem egyszer, de süket fülekre találtunk


2023. jan. 3. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Jobb minthq bulizna. Amugy megszokod. Nekunknegy ido utan mar fel se tunt.

Amugy max elkoltozhetsz csaladi hauba.

2023. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek általánosak társasházakban. Én örülnék, ha csak 8-tól 10-ig lenne.

Nálunk van, akinek éjfélkor jut eszébe mosni, kiabálva beszélnek, stb. Nappal nem zavar, csak éjjel lehessen aludni.

2023. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szünet van az iskolában .
2023. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Unatkozol ? Foglald el magad, éld az életet mint mások és akkor te is majd zajokat fogsz csinálni.

Az a bajod hogy rohadtul ráérsz reggeltől estig hallgatózni.

Az ilyenek miatt költöztem el a tömbből.

2023. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel éjszakás vagyok, ezért napközben van időm a pihenésre. Nyilván, ha nem dolgozom aznap, akkor nem zavar a dolog.
2023. jan. 3. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Szóval éjszakás vagy.

Komolyan elvárnád hogy a szomszédaid fordított életet éljenek miattad ?

Az eszem megáll.

2023. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam még rosszabb... (igaz én már nem vagyok éjszakás, szakítottam azzal az életformával :D)

Este 11-kor kezdi a pofázást egy faszi és egész fél 2-ig be nem áll a szája. Időnként még vihog is hozzá mint egy tinipi*sa, bár nem tudom kihez beszél, mert tényleg be nem áll a szája és el nem hallgatna. És minden nap pontban kezdi és fejezi be, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mi a **** készteti ŐT erre este 11 után :(

2023. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!